• 8:20 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Іршавчани подолали чверть дистанції змагань з тріатлону Iron Man

  • 7/25/2019
  • Перегляди 572
  • Коментарі 0

З кожним роком в світі все більш популярним стає здоровий спосіб життя. Як форму активного дозвілля часто обирають біг, плавання чи їзду на велосипеді, та існує спорт який поєднує всі ці три дисципліни.

“Пропливи 3,86 км, проїдь на велосипеді 180 км та пробіжи — 42,195 км і пишайся цим все своє життя” - саме так звучить гасло найвідомішого в світі змагання з тріатлону Iron Man, змагання для найбільш тренованих та найбільш витривалих спортсменів світу.

Минулої неділі напевно вперше в історії спорту району нами була здійснена спроба подолати чверть цієї дистанції (аналог олімпійського триатлону), ділиться деталми події My дозвілля та Михайло Штефаньо.Біг 10,5 км на Іршавському стадіоні, заплив на 1000 м в річці Синявка та 45 км дорогами Ільниці, Осою, Білок та Іршави на велосипеді. Взяти участь у заході зголосилося з півтора десятка спортсменів, хтось не зміг з особистих причин, когось налякала погода, а хтось просто не наважився, та все одно п’ятеро спортсменів успішно пройшли всю дистанцію до самого фініша, також кілька учасників взяли участь лише в подоланні одного з етапів “іршавського Iron Man ”, облік часу як такий не проводився, адже це була лише перша спроба перевірки чи можливо на базі Іршави здійснювати хоча б підготовку до участі в офіційному Iron Man-і.Завдання максимум – до кінця літа спробувати половину залізної дистанції.

Всіх бажаючих долучитися до наступних тренувань прохання телефонувати 097 794 88 54.

irshava-news.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News