• 12:03 AM
  • понеділок , 30-січня-2023

Іршавська райрада оголосила громадські слухання стосовно двох МНВК району

  • 7/20/2019
  • Перегляди 725
  • Коментарі 2

Районна рада оголосила початок громадсських слухань стосовно міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, що діють на території Іршавського району. 

Мова йде про реорганізацію шляхом приєднання до шкіл у селах Загаття та Кушниці.

Зокрема у повідомленні Іршавської районної ради йдеться про таке:

- «Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області"

- «Про реорганізацію Кушницького  міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області" 

З проектами вище зазначених рішень районної ради можна ознайомитись в каб. №211 Іршавська районна рада ІІ поверх в робочі дні з 08.00 к.ч. до 17.00 к.ч. Також, проекти рішень опубліковані  на офіційному веб-сайті районної ради в мережі Інтернет www.irshava-rada.gov.ua в розділі «Проекти рішень».

Запрошуємо до участі у громадських обговореннях депутатів районної ради, відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації, керівників Загатського та Кушницького МНВК, Загатянського та Кушницького сільських голів та інших зацікавлених осіб відповідної територіальної громади.

Зауваження і пропозиції щодо предмету громадських слухань приймаються Іршавською районною радою у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Іршавська районна рада, 90100, м. Іршава, пл. Народна,3; /або за допомогою електронної пошти-  irrada@meta.ua.

Строк та порядок подання пропозицій і зауважень до 17.00 год.к.ч. 05 серпня 2019 року.

Пропозиції і зауваження подані до районної ради після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції і зауваження мають бути обгрунтовані в межах визначених законодавчих та нормативно-правових актів.

Одночасно у райраді повідомляють, що до початку громадських слухань буде проводитись реєстрація учасників. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Громадські слухання будуть проходити 06 серпня 2019 року об 14.00 к.ч. за адресою: Іршавська районна рада, м. Іршава, пл. Народна,3, ІІІ поверх, Сесійний зал засідань.

Коментарі (2)
Громадські слухання
7/23/2019 7:15:53 PM  |  IP: 31.41.94.***
Реорганізували,але матеріально- технічну базу не передали на баланс школи, а дають в аренду директору МНВК.Білківським учням не потрібні безкоштовні посвідчення водія.Так думають у райраді.
іван
7/23/2019 9:57:12 AM  |  IP: 193.142.219.***
А Білківський що з ним ????

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News