• 9:48 PM
  • п'ятниця , 20-вересня-2019

Іршава з розмахом відсвяткувала Петра і Павла (фото, відео)

  • 7/16/2019
  • Перегляди 1532
  • Коментарі 11

В неділю Іршава гучно відсвяткувала свято Петра і Павла.

Разом з місцевими виконавцями зразкового фольклорного ансамблю «Кирниченька» , народного фольклорного ансамблю «Іршава» , зразкової танцювальної студії «Dance of angels» Іршавського МЦПО , Каролінки Луканинець, Вікторії Лендел, Михайла Черничко, Катерини Сапожнік, Йосипа Чави Іршавчан вітали й зіркові госсті, а саме Наталія Карпа, Іван Пилипець, Антон Копитін та Віталій Козловський.















































Як наголосив ведучий свята Юрій Буряс, святкування відбулося за сприяння Народного Депутата України Валерія Лунченка.

фото Іван Котубей


Коментарі (11)
іван
7/19/2019 10:04:14 AM  |  IP: 193.142.219.***
Після виборів Ви Лунченка в Іршаві неувидите хіба на другі Петра
Тетяна
7/18/2019 3:28:37 PM  |  IP: 193.142.219.***
Думаю, що Лунченкові концерти не задурили вам, народе, голови. Голосуйте за того, за кого вам підказують розум і серце.
Тетяна
7/18/2019 3:25:39 PM  |  IP: 193.142.219.***
Думаю іршавчани, що Лунченко не підкупив вас концертом. Голосуйте за того, за кого розум і серце хочуть.
іршава
7/17/2019 2:44:55 PM  |  IP: 194.0.157.***
Бобикови лим концерти хиблять прапалиби раз гузицю лизав балогам усі роки а типирь ся розчахти ладить із свойим тим замом що всьо начав лунченком робити. Бомжі по лавицям, на тротуари улізти нимож парк убистяли цілий а їм лим концерт треба видав гроши му много дав очкаріік
$
7/17/2019 1:39:54 PM  |  IP: 31.41.90.***
КРАЩЕ Б ДОРОГИ ЗРОБИЛИ!!!
Іван
7/17/2019 12:13:46 PM  |  IP: 194.0.157.***
Якби депутати зробили ремонт у терапії, яка взимку повна, у кардіології, яка цілий рік пован то можна булоб їх точно зрозуміти і підтримати за таке милосердя а то домовившись із місцевою владою продовжують споювати народ за це гріхім і ганьба!
карусель
7/17/2019 12:12:22 PM  |  IP: 194.60.77.***
До яких пір будете робити ідіотами іршавчан?шановні іршавчани цими злодійськими концертами вам замилюють очі, а собі наповнюють кармани і думають що влаштували вам відпочинок. Задумайтесь що потрібно іршаві концерти чи вкласти гроші у щось необхідне і важливіше
іршавчанин
7/17/2019 11:44:35 AM  |  IP: 193.142.219.***
Це явний підкуп виборців хто такий Лунченко для іршави у нас е наші депутати уявляете скільки грошей взяв Бобик за таку рекламу нашим усе треба чужих зато іршава як помийна яма чого лунченко не дав гроші на лікарню дітям сиротам бідним які не можуть за газ заплатити Неголосуете за злодія який на крадені гроші устраюе гульки на крові
Ігорь
7/16/2019 8:14:13 PM  |  IP: 31.41.88.***
Кільки би дрброго зрабив Лунченко кидьби за ті гроші що вклав в концерти ізробив дороги в рн??і билиби памятка..хоть рік а так концерти один день в двох селах Білках і Іршаві. по гуділи напилися і забули, а толку для рн ніякого.. дорогі які були такі і дальше ями.. но так кажіть я неправ? ко дбає про рн, і відповідальний і справедливий? тобто я, той хто той хто, має таку думку.. а хто про гульки і концерти..той ніколи небуде мати думки про відповідальность щоб жителі всі в рн іздили по хороших дорогах..і много такого.за ті кошти можна було зробити для рн..або поміч для семей багатодітних ..так мають використовуватись накредені гроші..бо чесно ті гроші незароблені? щоб гульки і концерти влаштовувати..то тільки лехгі і крадені гроші від народа.,. а молодежди що треба? погуляти та по веселитись і напитись і нанюхатись..
Василь
7/16/2019 4:10:46 PM  |  IP: 77.111.244.***
Дякую за свято!

Prev12Next