• 1:13 PM
  • понеділок , 18-листопада-2019

У Петра Добромільського вдома проводять обшук (відео)

  • 7/15/2019
  • Перегляди 5771
  • Коментарі 19

Сьогодні о 7 ранку до Петра Добромльського у с.Білки додому прийшли проводити обшук слідчі з Головного слідчого управління, з підозрою у підкупі виборців. 

Нагадаємо, Петро Добромільський балотується по 71 виборчому округу до Верховної Ради України. 

Додатково: цієї неділі, 21 липня, відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.

Більше у на відео:




Будь які коментарі на разі відсутні. Чекаємо офіційної інформації.

Коментарі (19)
Патріот
7/18/2019 10:57:34 AM  |  IP: 37.58.2.***
за які гроші петро купив ільницький мзу; має аптеки ; нелегальні заправки; пилорами. може це самопіар або пани чубляться а люди радуються
петро
7/16/2019 11:08:00 PM  |  IP: 31.41.94.***
Ви пишете за заправки заправки в нього легальні працюють ми з ним спілкувалися він казав що в нього є і ліцензія і заправщик офіційно оформлений так шо ребята най працює нормальний він хлопець по сусідству живе проблем ніяких петя нехай щастить у бізнесі но в політику не треба було йти я тобі казав не буду повторюватися
СОНЯ
7/16/2019 2:25:00 PM  |  IP: 194.60.77.***
Без зарплати живуть ,калічатка,ходять на заробітки,аби прпрокормити сім'ї,.Виплатіть зарплату медикам панови депутати .
Правда
7/16/2019 1:29:59 PM  |  IP: 46.211.227.***
Обшук, то коли перевертають хату догори ногами, а тут я бачу як всі стоять і чекають коли закінчиться промова, щоб потім 'тіпа' відібрати телефон. Чудова акторська гра. Дякую за шоу!
Патріот
7/16/2019 12:25:11 PM  |  IP: 151.236.226.***
Петро петрович у вас нагаздівстві 2000грн найшли шо бідуєте так сараку??????
Петро Горзов
7/16/2019 11:35:10 AM  |  IP: 194.0.157.***
Не подумайте що попередній коментар писав Петро Горзов його сусід.
Микол
7/16/2019 12:51:58 AM  |  IP: 194.60.77.***
В тюрьме
петро
7/15/2019 11:56:24 PM  |  IP: 31.41.94.***
Я його сусід але такого я ще не бачив оби петя не тим боком брюки надів це просто жах я йому говорив не треба тобі завод не звільняй людей не йди у верховну раду бо ти і в район не проходний стільки землі тай комунального майна собі сь привласнив що треба буде петя утримати в своїх руках бо мабуть веранда зроблена на комунальному майні районної ради інфекційне відділення райлікарні
Закон
7/15/2019 11:46:18 PM  |  IP: 37.170.93.***
Самий великий корупціонер района,давно було посадити цього покидька ,який розкрадав майно района і землю а тепер плаче там друзі каже ,тамбовський вовк тобі мразь друзі,на зоні такого петушка чекають як ти !!!!Слава Україні!!!
Джокер
7/15/2019 11:32:48 PM  |  IP: 37.170.93.***
Де сись дибіл лізе ,не тим боком уд страху гаті натяг нася туман,найго ведуть на.....уй бо йсе Гюго уже усьо щавоняло кругом....!

Prev12Next