• 6:10 PM
  • середа , 7-червня-2023

На Іршавщині готуються до утворення Білківська та Довжанська ОТГ (відео)

  • 7/6/2019
  • Перегляди 2154
  • Коментарі 2

Децентралізація працює. На теренах Закарпаття продовжують утворювати об'єднані територіальні громади.Зокрема на Іршавщині до створення ОТГ готуються у селі Білки та селі Довге.


Довжанська ОТГ


Довжанська ОТГ у найближчі тижні на сесії Закарпатської обласної ради очікує  затвердження Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області.  Серед списку громад є і Верховинська громада, до складу якої увійдуть Кушниця, Лисичево, Бронька, Суха з центром в Довгому.

 

Уже пройшов майже місяць з того моменту, коли Довжанською сільською радою було ініційовано створення Довжанської ОТГ та надіслано відповідні запрошення головам сусідніх громад, проте реакціявід інших сіл практично відсутня. Складається враження, що питання об’єднання громад не є першочерговим для верховинців. Варто розуміти, що вже у 2020 році саме в конфігурації, схваленій перспективним планом відбудуться вибори в громадах, які з 2015-го року не знайшли ані бажання, ані прагнення, ані сил об’єднатись, хоча живуть в значно гірших умовах, ніж ті, хто перебуває в ОТГ.

Білківська ОТГ


Якщо проект буде успішним, бюджет громади становитиме 100 мільйонів гривень. Більше про Білківську ОТГ у відео від телеканалу Перший кабельний.Коментарі (2)
Айно
7/6/2019 11:06:52 AM  |  IP: 46.211.90.***
Но сись чоловік правду уповів
Гість
7/6/2019 10:30:31 AM  |  IP: 31.41.94.***
Голови не хочуть.. бо сяк у селі голова царь і Бог. а під каблуком штат молодих дівок. Взятки - всі собі.. А так пан буде лиш один.. та й канцелярія буде не в кожному селі.. Ко од корита хоче одійти сам? Мош подумати, що місцеві пани думають за села та народ? Вони пилують урвати собі від села як май много.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News