• 8:28 PM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

Кандидатів від Іршавщини побільшало. Хто йде до Верховної ради (біографії)

  • 6/25/2019
  • Перегляди 2309
  • Коментарі 0

20 червня, був останнім днем прийому Центрвиборчкомом документів для реєстрації кандидатів на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року, в який подали документи близько 1,2 тис. кандидатів-мажоритарників, і протягом п'яти днів ЦВК мала ухвалити щодо них рішення.

Сьогодні стало відомо, що до Верховної Ради балотуються ще двоє представників Іршавщини, але по різним округам.

Так, про намір балоиуватися сьогодні оголосив Артем Матішинець. 

Не питай, що може зробити для тебе держава, а запитай себе, що ти можеш зробити для неї.» Саме такі слова великого політичного діяча Д. Кеннеді наштовхують мене на дуже не простий вибір свого життя, як висунення своєї кандидатури в депутати Верховної ради України. Дуже часто ми нарікаємо на ті чи інші проблеми в державі, на бездіяльність влади, на результативність праці чиновників, на вибір політичного руху нашої країни, самі того не усвідомлюючи, що ми Українці і є держава Україна! Саме ми, і повинні формувати владу на місцях, в органах місцевого самоврядування, в різних структурах, міністерствах, підприємствах, заводах, фабриках та державі в цілому! Не потрібно боятися чи соромитись, відповідальність потрібно брати на себе, бо хто якщо не ми? Тільки ми відповідаємо за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей, батьків, та країни в цілому. Тому першочергове наше завдання - це побудова міцного фундаменту держави, на якому будуть формуватися принципи правової, демократичної, цивілізованої, європейської країни, в якій людина - це найбільша її цінність!

Для своїх виборців можу пообіцяти, що буду докладати максимум зуссиль та своєї енергії щоб виправдати вашу довіру та не впасти «лицем в болото»!

А критиків попрошу виражати свою позицію в бюлетені, а не ображаючи один одного, саме для того і існують демократичні вибори, де кожен може зробити свій вибір!

P. S. Балотуватимусь в одномандатному виборчому окрузі №69." - написав Артем Матішинець у фейсбуці. Відповідне рішення ЦВК вже є і на офіційному сайті. 

Офіційна біографія Артема Матішинця: народився 30 березня 1991 року в місті Іршава Іршавського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник громадської приймальні, Іршавська районна в Закарпатській області організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Іршава Іршавського району Закарпатської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Європейська Солідарність".

Ще одним Іршавчанином, однак по іншому, 71 округу - Попович Михайло Михайлович

Офіційна біографія: народився 2 квiтня 1978 року в селі Луково Іршавського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Луково Іршавського району Закарпатської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА".

Раніше ЦВК зареєструвала ще двох Іршавчан  кандидатами до Верховної Ради по 71 ОВК, а саме Михайла Боднаря та Петра Добромільського.
 
Останні вже ведуть активну виборчу кампанію.Офіційна біографія Михайла Боднаря
народився 13 червня 1969 року в селі Довге Іршавського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", проживає в селі Довге Іршавського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.Офіційна біографія Петра Добромільського: народився 9 травня 1979 року в селі Білки Іршавського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Трампет+", член політичної партії Єдиний Центр, проживає в селі Білки Іршавського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News