• 9:06 AM
  • вівторок , 28-березня-2023

Лівідація наслідків: на Іршавщині знезаражують воду у колодязях

  • 6/12/2019
  • Перегляди 264
  • Коментарі 0

Іршавською районною філією ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» на виконання Рішення комісії ТЕБ та НС при РДА від 22.05.2019р №3 та від 30.05.2019р №4 проведена відповідна робота по ліквідації наслідків паводку в підтоплених населених пунктах. Зокрема медпрацівниками Іршавської районної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» 29.05.2019 року проведено знезараження води  (гіперхлорація ) 7 підтоплених індивідуальних шахтних колодязів   в с. Вільхівка та с. Н. Болотне.

Медпрацівниками філії 31.05.2019р. проведено повторне знезараження води після відкачування в 7 підтоплених шахтних колодязях з послідуючим забором води для фізико-хімічного та мікробіологічного дослідження.

Про роботу повідомляє Іршавська районна рада.

Після дотримання експозиції 6-8 годин проведено забір води з 7 прохлорованих шахтних колодязів для лабораторного дослідження рівня залишкового хлору та на мікробіологічні показники . Як показали лабораторні дослідження у всіх досліджених пробах рівень залишкового хлору складав 0,3-0,4мг/л., що свідчить про ефективне знезараження. Лабораторно досліджена вода на мікробіологічні показники відповідає санітарним вимогам.

Виходячи з наведеного та враховуючи результати лабораторних досліджень, слід відмітити , що вода в шахтних колодязях знезаражена. Однак не виключено просочування забруднених ґрунтових вод, що може привести   до забруднення питної води в водозаборах. В зв'язку з чим Іршавська районна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» не рекомендує на даний час використовувати воду з підтоплених водозаборів для господарсько - питних потреб, а продовжувати відкачку та знезараження з послідуючим повторним лабораторним дослідженням води.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News