• 5:59 PM
  • середа , 7-червня-2023

На Іршавщині є перші підтоплення угідь внаслідок зливи

  • 5/22/2019
  • Перегляди 530
  • Коментарі 0

Як повідомляється на сайті басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, сьогодні, 22 травня в нижніх течіях Боржави очікується продовження підвищення рівня води ще на 1,5 – 2,0м.

Згідно з прогнозами, протягом ночі 21 – 22 травня та вдень 22 травня в нижніх течіях Боржави очікується продовження підвищення рівня води ще на 1,5 – 2,0м, що супроводжуватиметься виходом води на заплаву та підтопленням заплавних сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське (у тому числі і в межиріччі річок Іршава і Боржава), В.Ком’яти, М.Ком’яти, та заплавної частини автодороги Шаланки – В.Ком’яти.

–  на Тисі ділянці Хуст – Вилок продовжиться підвищення рівнів ще на 1.0 – 1.5м, підтоплення заплавних угідь.

За оперативною інформацією:

В с.Черна Виноградівського району місцевим стоком підтоплено 4 дворогосподарства та близько 3га сільгоспугідь.

В с.Данилово Хустського району паводковими водами р. Байлова відбувся перелив з подальшим розмивом земляного валу, що спричинило підтоплення 8 дворогосподарств  та 20 га сільгоспугідь.

В наслідок сильних злив з утворенням селевих потоків в с.Хижа Виноградівського району на  р.Холт в районі застави, на трубчатому переїзді  утворився затор із побутового сміття та деревної чагарникової рослинності, що спричинило перелив через споруди з подальшим підтопленням території застави та прикордонної смуги.

Іршавський район :

– місцевим стоком та водами р.Іршавка в с.Заріччя частково підтоплені угіддя по вул.Миру та вул.Українській, в урочищах «Морва» та «Легелив».

irshava-news.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News