• 7:23 AM
  • середа , 28-вересня-2022

Підкоривши світ, підкорили й Іршаву. Відбувся звітний концерт Be Free (фото, відео)

  • 5/19/2019
  • Перегляди 1738
  • Коментарі 1

Сьогодні вчергове Іршавчан покорили неймовірними танцями вихованці зразкової студії сучасного танцю Be Free. 

За сім років існування студії, танцюристи зібрали чимало гран-прі, перших премій та призів з різноманітних конкурсів у Грузії, Польщі та ще багато країн Європи.

Звенислава Чорнак разом з дітками зібрали повний глядачів районного будинку культури. 

У пошуках чогось нового у 2012 році було покладено початок Be Free. Перший набір був невеличкий, але бажання працювати, досягати нові вершини взяло своє. Орендований невеликий танцювальний зал, щоденні репетиції дали свій результат. Студія поповнювалась новими учасниками, а бажання створювати якісні та сучасні танці зростало.

Про історію становлення 
зразкової студії сучасного танцю Be Free ми вже писали у нашому матеріалі.

У 2016 році учасники студії сучаного танцю «BeFree» побували на семи конкурсах і фестивалях. Неодноразово підкорювали столицю країни. Серед їхніх здобутків міжнародний конкурс "Київ Арт Тайм- 2016" де вибороли перший золотий кубок та на конкурсі, який організовувала Національна академія танцю імені Сержа Лифаря де юні танцюристи отримали три бронзових медалі

3 квітня 2019 року зразкова студія сучасного танцю « Be Free» у складі 34 учасників  вирушила у захоплюючу подорож до Польcького Міста Краків. Там молодша група ССТ "Be Free" ЗЗСО I- III ступенів №2 міста Іршава отримали 2 премію (композиція «Океан»), Танець " BF Fam", в якому брали участь всі учасники колективу отримала 1 премію , Гуляна Світлана за соло отримала 1 премію (композиція «Сансара»), Дует Гуляна Світлана та Гусєва Поліна отримали 1 премію ( композиція «Альтер-его»). Про подорож можна прочитати тут.V Міжнародний фестиваль-конкурс сучасної дитячо-юнацької творчості, який проходив у м.Ужгороді 26-29 жовтня, включав у себе: «Яскраву країну» Закарпаття - 2018» (Україна), Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс - 2018» (Україна) і Міжнародний фестиваль танцю і пісні «Хвилі Охриду» (Македонія). Резульатти: Падіюн Євро Данс Гуляна Світлана - 1 премія, Яскрава Країна 2018 Гуляна Світлана 2 премія, П'ятий Міжнародний фестиваль-конкурс сучасної дитячої та юнацької творчості MakFolk and Talia Art Co Awards , Macedoniya , 1 премія. 

Be Free категорія 14-17 років , Яскрава Країна- 2 премія, MakFolk and Talia Art Co Awards,Makedoniya 1 премія

Найменші Be Free-шечки Яскрава Країна- 3 премія, MakFolk and Talia Art Co Awards, Macedoniya-3 премія.Іршавська студія сучасного танцю"Ве free" також виграла Гран-прі міжнародного фестивалю "Кришталеві грона 2018".
\irshava-news.com

Коментарі (1)
Маруся
5/20/2019 3:18:10 AM  |  IP: 142.184.181.***
Нарешті Дзвіну признали .Пам'ятаю як вона починала.Ніхто не хотів їй допомагати. Мер міста взагалі не хотів з нею розмовляти,не хотів виключати її групу до концертів.Але вона молодець,не здалася.Бажаю їй успіхів,ще більших досягнень,бо своєю наполегливою працею вона показала неймовірний результат .Молодець Двінко ,так тримати!!!Нехай твої дітки ще не раз здивують усіх .Успіхів вам!!!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News