• 1:56 PM
  • четвер , 7-липня-2022

Ямкового ремонту на трасі Мукачево-Рогатин поки не буде, чекають дозволу на проведення середнього ремонту (відео)

  • 4/23/2019
  • Перегляди 506
  • Коментарі 0

Гроші виділені – більше п’ятисот мільйонів – і ця, найпроблемніша нині закарпатська траса в пріоритеті для ремонту, каже начальник служби автомобільних доріг області.

Роботи мали почати близько місяця тому – та, нагадаємо, не можуть через ухвалу Івано-Франківського окружного адмінсуду. нею заборонили Службі автомобільних доріг Закарпатської області підписувати договір із переможцем торгів на поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-09. Таке рішення прийнято за позовом іншого підрядника, який брав участь у тендері,  «ПБС».

В Івано-франківській фірмі кажуть – контракт на відновлення однієї ділянки уклали двічі. Мовляв, вони вже вигравали тендер на ремонт шляху Н09, проводили роботи, за які Служба автомобільних доріг в Закарпатській області їм іще боргує близько 40-ка мільйонів. Тож переконані продовжувати ремонти зараз – мають саме їхні працівники.

Нове засідання призначене на 25-те квітня – на рішення Івано-Франківського суду подали апеляцію у Львів, каже Михайло Попович. До цього часу ремонтуватимуть лише один відрізок шляху. Адже тендери оголошували частинами (через те, що місцями на трасі Мукачево-Рогатин уже проводили ремонти).

Тим часом, кількість скарг на стан покриття на трасі Мукачево-Рогатин до поліції – не зменшується.

Завантаженість напрямку від Мукачева до Хуста – від 14 тисяч до 17 тисяч автомобілів на добу. Якщо суди затягнуться, і середній поточний ремонт не зможуть почати за теплої погоди у найближчі місяцІ, завершити його цьогоріч можуть не встигнути. Робити ямковий, – тобто звичайне латання, – повідомили в службі автодоріг – не будуть.

Більше у сюжеті журналістів телеканалу Сіріус:

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News