• 6:19 PM
  • неділя , 24-жовтня-2021

Вулицю Б. Хмельницького тимчасово перекрито. Починають асфальтування

  • 4/19/2019
  • Перегляди 296
  • Коментарі 0

У зв'язку з початком  ремонтних робіт дорожнього покриття другої частини  вулиці Б. Хмельницького, від вул. Білецька до перехрестя вул. Шкільна,  з  19.04.2019 р.  рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде обмежений.

Нагадаємо, що нещодавно було розпочато проце асфальтування даної вулиці. Ремонт вул. Богдана Хмельницького почали ще у листопаді минулого року.

Про черговість робіт розповідають у Іршавській міській раді.

Днями наступну ділянку було  було розчищено автогрейдером та зроблено ямковий ремонт асфальтобетоном з метою вирівнювання основи. 

На цьому тижні плануються завершити всі підготовчі роботи і з понеділка розпочати прокладання основного шару асфальтобетону. 

Разом з тим, поки проходить тендерна процедура на решті доріг ведуться підготовчі роботи. Зокрема проводиться ремонт інженерних мереж. Так цього тижня проводився ремонт та промивка  ливневої  каналізації на вулиці Білецька. Було відремонтовано та встановлено 5 оглядових колодязів і врізано додатково ливневі стоки.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News