• 4:12 PM
  • вівторок , 22-вересня-2020

Облаштування Гамори, водогін у с.Дубрівка та септик у ДНЗ. Про що клопочуть обласні обранці від Іршавщини

  • 4/16/2019
  • Перегляди 539
  • Коментарі 1

На 13 сесії облради, яка відбулася 4 квітня, депутати ухвалили низку рішень. 

Депутати від Іршавщини внесли і свої пропозиції. Відповідні ухвалені усні запити опубліковано на сайті Закарпатської обласної ради.

Депутат Михайло Станко подав усний депутатський запит щодо необхідності виділення коштів з обласного бюджету для облаштування території унікальної пам’ятки ковальського ремесла – єдиного у Європі діючого  «народного» музею-кузні «Гамора» у селі Лисичово  Іршавського району, та направити на розгляд обласної державної адміністрації. Також звернувся стосовно забезпечення необхідного фінансування з обласного бюджету хворих закарпатців на муковісцидоз. Мова йде про важке невиліковне захворювання, яке потребує щоденної терапії.


В свою чергу Петро Добромільський подав усні запити, перший щодо виділення з обласного бюджету коштів у сумі 1,5 млн грн на виготовлення свердловини і будівництва водогону для забезпечення села Дубрівка Іршавського району питною водою та направити на розгляд обласної державної адміністрації, другий запит стосувався виділення коштів в сумі 150 тис. грн на будівництво септика для Білківського ДНЗ №1 (вул. Центральна,12) Іршавського району.

Нагадаємо, Іршавський район у олбасній раді представляють три депутати:  Добромільський Петро, Савко Іван та Станко Михайло.


фото:прес-служба облради

irshava-news.com

Коментарі (1)
іршавський район за вас
4/16/2019 12:27:50 PM  |  IP: 194.60.77.***
для гамори в лисичеві реально треба виділити нормальні кошти би туристи несли гроші для села ---бо бук рано чи пізно закінчиться; а в Дубрівці ---треба інвестора для мусопереробного заводу і тоді спрямувати кошти для села Дубрівки бо інакше екологічна катастрофа і захворювання для мешканців району і області ---грунтові води і викиди в повітря в спеку. якшо попередній інвестор не виконує свої обіцянки з побудови сортувальної лінії то треба розірвати договір і шукати іншого!!!! балогам і москалям пофіг на іршаву і район! еліта району має дбати за своїх дітей і внуків незалежно від політики---іршавський район- бермудський трикутник -зає...надоїло людям ми всі за вас місцевих, успіщниш, впливових але обєднайтеся заради району!!! нам без різниці партіїї, лідери, київ--- іршавський район в центрі області --- всі сміються над нами яке ми село!!! всі заможні люди іршавщини обєднайтеся заради майбутньоно ваших онуків , бо судячи з ваших вчинків на дітей вам пофіг!!??

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News