• 9:47 AM
  • п'ятниця , 24-березня-2023

Чи будуть у Іршавській ОТГ інвестори? Вирішувала сесія міськради ( відео)

  • 4/15/2019
  • Перегляди 562
  • Коментарі 4

Майже вся чергова сесія Іршавської міськради проходила в спокійному режимі.

Як водиться, озвучувалися питання порядку денного і голосувалися. Та як кажуть, не кажи гоп, доки не перескочиш: останній пункт плану сесії щодо 8-ми гектарів землі в селі Лоза викликав справжній резонанс.

Мова йде про виділення 8-ми гектарів землі в селі Лоза під будівництво сонячних батарей ТОВу «Іршава Енерджі». За словами депутата Іршавської міської ради Юрія Примича, представник фірми ні на одне з питань, які були поставлені, не надав чіткої відповіді, через що виникли певні підозри.

В свою чергу голова ОТГ Степан Бобик пояснив, що фактично це питання про інвестиції. Адже зараз відповідальність за заробляння і витрачання коштів лежить на ОТГ. Село Лоза є слабкою ланкою Іршавської громади і тому необхідно щось робити аби збільшувати кількість робочих місць – сказав голова ради.

Після досить жвавої дискусії в проект рішення про надання дозволу внесли додаткові два пункти. Як далі будуть розгортатися події, стане відомо невдовзі, на черзі – подальші обговорення.


Більше у сюжеті журналістів телеканалу М-студіо:


Коментарі (4)
слабка ланка
4/16/2019 10:16:19 AM  |  IP: 194.60.77.***
в лозі за 28 незалежності ---построїли ФАП но недуже качественно ---тріщини фундаменті і неутеплено---медики мерзнуть. і у минулому році залатали всі ями і проклали асфальт на половині центральної дороги. теперішній голова старається для села, але іршава роздала всі ресурси які могли б поповнити бюджет і нема ресурсу для якісних змін. базар в іршаві міг сам заасфальтувати дороги біля нього(власники базару). влозі асфальтували верхню вулицю частину попередній голова до свої хижі заасфальтував але метрів 50 може більше--- недоасфальтували---бо в іршаві більше виборців
Лозянин
4/16/2019 9:09:26 AM  |  IP: 46.211.237.***
Я знаву точно, што ставки передали американцю коли головов адміністрації був Бобик С., а землю бітум бази викупив у держви Ч.Саша, поплатив у бюджет району 350тис.

...
4/16/2019 7:47:12 AM  |  IP: 46.211.225.***
Ставки,як і карєр біля ставків,як і бітумбазу та сосни вище них пошорив Петро Д.,в 2006-2007 рокахкурятники продали зарічанам,які не платять в село,всі землі за межами завдяки Гені та зем в Ужгороді порозпродували..
слабка ланка
4/16/2019 7:11:41 AM  |  IP: 194.60.77.***
слабка ланка з часів незалежності--- є іршавська влада, яка дозволила розтягнути, розпродати заводи фабрики; потом взялася за землю. землю 8 га дадуть в оренду, без права передавати іншим в оренду, чи продадуть чи бесплатно віддадуть? чому землю не виставлять на аукціон як в іршаві виставляли? шо за фірма - чи дійсно не фіктивна як каже депутат? чи буде пайовий внесок фірми на розвиток інфраструктури села Лози не іршави? Лозянські ставки з будівлями, приміщення птахоферми, землю пасла ---іршава продала, роздала, а село без доходів. зарічани, які мають гаражі з фурами вже 4 штуки платять податки в заріччі не лозі, а розбивають лозянську дорогу. село мало мати доходи, але іршавська влада все зробила і робить би вно було дотаційне. фактично на території села іршавські очисні, а центральної каналізації в селі нема

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News