• 10:37 AM
  • вівторок , 25-червня-2019

У Словаччині іршавська майстриня Ольга Ловга представила персональну виставку

  • 4/13/2019
  • Перегляди 382
  • Коментарі 2

9 квітня у Словацькому українсько-культурному та інформаційному центрі м. Пряшів відбулось відкриття персональної виставки народної майстрині, члена Національної спілки Народних майстрів України- Ольги Ловги.

Як відзначають у Іршавському МЦПО, організаторами даної виставки є Департамент культури Закарпатської обласної адміністрації спільно з громадським об’єднанням «Мельпомена».

На виставці представлено більше 100 великодніх яєць, виконаних у різних техніках, великодні серветки різноманітні квіти, оформлені у вази і кошики. Особливої уваги заслуговують чудові прикраси, виготовлені в народному стилі, а саме селянки, кризи, гердани, які носили в давнину. Вважалося, що такі прикраси мають інформаційну і захисну функцію, а також служать як оберіг.

Відкривали виставку голова Центральної ради Союзу русинів-українців Словацької Республіки п. Павло Богдан, голова громадського об’єднання «Мельпомена» Любов Оленчук та директор Іршавського МЦПО – Юрій Буряс.

Також Ольга Ловга провела майстер-клас для учнів Пряшівської гімназії імені Т.Г. Шевченка. 

Триватиме виставка до середини травня.

Коментарі (2)
Чічка!
4/15/2019 2:03:21 PM  |  IP: 37.52.105.***
І до чого тут це????
команда зелених чоловічків
4/13/2019 10:42:43 AM  |  IP: 194.60.77.***
зелена майстриня , зелений кандидат
ученые считают, что употребление кокаина приводят к психозами — когда люди теряют связь с реальностью. К тому же признаки психоза включают в себя возбуждение, беспокойство, паранойю и галлюцинации.
если психоз случился из-за наркотического состояния, то с большой вероятностью он будет повторяться и позже, даже когда кокаин не принимают. Наркотик усугубляет чувство беспокойства и обостряет психические заболевания.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News