• 7:06 AM
  • середа , 28-вересня-2022

На Іршавщині вчора горіла надвірна споруда та трава на площі 6 Га

  • 3/20/2019
  • Перегляди 438
  • Коментарі 0

Вчора Іршавські рятувальники чотири рази приборкували вогонь.

О 15:52 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Іршавський район, с. В.Раковець, вул. Коновальця. Пожежею знищено покрівлю на площі 8 кв. м, дрова 5 куб.м,  3 т сіна та майно. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-5 м. Іршава.

16:25 загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: м. Іршава, вул. Шкільна. Пожежею знищено суху траву на площі 1 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-12 м. Іршава..

20:24 загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: м. Іршава, вул. Білецька. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 4,5 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-5 м.Іршава.

20:44 загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: Іршавський район, с. Заріччя, ур. Бережава-Гребля. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,5 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-5 м.Іршава.

Рятувальники зазначають, що ш
кода від спалювання сухої трави, опалого листя та сміття різностороння і має негативні наслідки, як для здоров'я людини, так і  для природи. На превеликий жаль, закарпатці  досить рідко надають цьому значення.

Зараз, коли триває пік весняно-польових робіт «дбайливі» господарі спалюють  минулорічну суху рослинність і щиро вірять, що тим самим роблять гарну справу. Але це - жорстока помилка! Кожен акт підпалу є злочином проти тендітного світу природи! На місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, але дуже часто не відновлюється вже ніколи.

З початку 2019-го в краї вже виникло 346 пожеж  сухої рослинності та чагарників  на відкритих територіях. Невже ще не досить завдавати шкоди навколишньому природному середовищу та нищити все навкруги? Лише за сьогоднішню чергову добу пожежно-рятувальні підрозділи 13 разів виїжджали на ліквідацію таких пожеж.

Рятувальники Закарпаття попереджають! Якщо ви бачите, як громадяни палять суху траву – поясніть їм будь ласка, чому цього робити не слід. Якщо, ж вони відмовляються від припинення безглуздої практики – викликайте поліцію та повідомте до екологічної інспекції, адже такі дії тягнуть за собою накладення штрафу!

Кожен із нас має законне право боротися із палами, відстоюючи своє конституційне право на довкілля, безпечне для життя і здоров’я!

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News