• 12:56 PM
  • четвер , 7-липня-2022

За тиждень закарпатці зможуть отримати живі гроші – замість субсидій (Відео)

  • 2/28/2019
  • Перегляди 247
  • Коментарі 0

Вже за тиждень закарпатці зможуть отримувати кошти за зекономлені комунальні послуги. «Живі» гроші за економію почали виплачувати ще торік, але цього року змінено механізм виплат. На цей раз розрахунки будуть здійснювати у 3 етапи.

В Україні з 1 лютого розпочалася монетизація субсидій. Торік її вже впроваджували, але на цей раз змінився механізм нарахування. Цього року виплата коштів буде здійснюватися у три етапи. У січні відбувся перший, коли сім’ї подали заяви та декларації для отриманням субсидії.


З початку року до соцзахисту вже звернулися 6776 осіб, з них з лютого місяця майже 2 тисячам вже призначили монетизацію субсидії за зекономлену комуналку. Виплата грошей здійснюється «Ощадбанком» на обліковий рахунок, а банк вже самостійно їх перерахує споживачу. Це для тих громадян, які не отримують пенсію. Для цього споживачу потрібно звернутися до установи з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Пенсіонери зможуть отримати нарахування разом із пенсійними коштами. По цим виплатам ведуться окремі обліки та окрема звітність.

Пенсіонери, які отримають пенсію через «Укрпошту» , так само синхронізували з виплатою монетизованої субсидії.

Кошти монетизованої субсидії – це кошти для оплати житлово-комунальних послуг. Ними першочергово потрібно сплачувати саме «комуналку». Якщо одержувач субсидії вчасно не розрахується за послуги, а матиме борг більше 340 грн, на наступний період субсидію, які взагалі не призначать. Виплати розпочнуться вже з наступного тижня.

Детальніше у сюжеті:

Телеканал М-Студіо


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News