• 10:08 AM
  • неділя , 14-серпня-2022

В с.Гребля проживає сімейна пара, яка 73 роки разом (Відео)

  • 2/17/2019
  • Перегляди 1770
  • Коментарі 1

Цього тижня особливу увагу приділяли любові та сімейним цінностям. Журналісти “М-Студіо” відшукали пару, яка в мирі та злагоді разом уже 73 роки. Живуть вони у селі Гребля на Іршавщині. Це – Василь та Євгенія Рацин.

Наприкінці тижня вони відзначили 73 роки подружнього життя. Василь Рацин каже: вперше побачив свою Женю в рідному селі, Греблі, хоча вона була не місцева – з Ільниці, приїхала до родичів у гості. Проте тоді дівчина не звернула на Василя увагу… Невдовзі, на святу неділю, випадково зустрілися в селі Ком’яти. Але і тоді не пощастило, Євгенія не сприйняла Василя: він був у військовій формі, а солдатів вона вважала легковажними…

Однак невдовзі все ж таки стосунки зав’язалися. Пан Василь згадує, що тоді хитрував, одночасно зустрічався з кількома дівчатами. Взимку зробив свій остаточний вибір і 16 лютого одружився на Євгенії. З того дня минуло 73 роки…


В подружжя народилося троє дітей: 2 дівчинки та хлопчик. Мають 8 внуків та 16 правнуків. Доньки кажуть, що попри те, що батьки дуже вимогливі і були подеколи строгі, вони зростали у гарній сім’ї, мали щасливе дитинство і чудових наставників.

Саме ж подружжя каже: секрет тривалого спільного проживання простий – любитися, поважати одне одного і завжди йти на поступки… До того ж, пан Василь ніколи не цурався так званої жіночої роботи: зварити обід чи допомогти по господарству для нього ніколи не було проблемою. Сучасному ж поколінню пара радить: більше терпіння, довіри, любові та гарного почуття гумору – без нього ніяк.

Коментарі (1)
Павло Боршош
11/29/2020 8:19:41 PM  |  IP: 193.142.219.***
Я їх знаю , це мій стрий та стрийна

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News