• 7:55 PM
  • середа , 7-червня-2023

У Іршавських закладах загальної середньої освіти проводять ремонтні роботи (Фото)

  • 2/14/2019
  • Перегляди 566
  • Коментарі 3

Зважаючи на відсутність у школах діток, через  захворюваність на ГРВІ, у Іршавському закладі загальної середньої освіти № 1 також розпочато значний обсяг ремонтних  робіт по капітальному ремонту і заміні перегородок між класами та коридором. Оскільки старі перегородки, що були збудовані ще в 1968 році минулого століття з дерев’яних конструкцій обшитих фанерою, з вмонтованими у їх верхній частині вікнами, з часом стали аварійними та розхиталися, що могло призвести до падіння скла та травмування дітей. Тому було прийнято рішення в першочерговому порядку провести їх заміну, тим більше, що фанера погано забезпечувала ще й шумо- та теплоізоляцію.

Ці роботи планувались розпочати весною, але оскільки у школах оголошено карантин, було вирішено виконати їх раніше, тим більше що вся необхідна проектно-кошторисна та дозвільна документація була виготовлена ще в минулому році.

Наразі робітниками вже демонтовані старі перегородки, на їх місці змуровано нові з теплоізолюючих піноблоків,  встановлено нові двері і ведуться роботи з облицювання стін. Основні роботи по ремонту, окрім фарбування,  планується завершити до кінця вимушених канікул.

Як ми вже повідомляли раніше,  минулого року в цій же школі було відремонтовано всі вбиральні та проведено інженерні мережі  з підключенням їх в центральну каналізацію.

Ремонтні роботи у всіх школах ОТГ заплановано проводити і надалі, щоб навчання діток у школах було комфортним та приємним, що безумовно, відобразиться і на  якості  освіти.

Коментарі (3)
Кр
2/16/2019 8:21:03 PM  |  IP: 88.146.224.***
За правду усе очі колят, а що вчителі доброго зробили (є між ними малий відсоток дійсно вчителі, на жаль) окрім як гнобити дітей, з яких немає вигоди і продвигати тупорилів "папкіних"? А ще здирати грошей купу.... це школа, коли діти уже оцінили несправедливість, яку учитилиці показувуть ще у 3 класі? Сама знаєш як здираєте, гнобите і учите, окрім додаткових. Що вчителі доброго зробили?
До КРиси від вчителя
2/16/2019 3:04:09 PM  |  IP: 194.60.77.***
Замість плюватись злістю і жовчем-піди краще зроби щось корисне,кажуть там робітників не вистачає.А прокльони інколи вертаються до "джерела"...
Кр
2/15/2019 10:30:22 PM  |  IP: 88.146.224.***
Бабла піде керівникам в жеб на два рамонти шкіл міста всіх взятих, слава україні, а хапуги хай повимирають всіма поколіннями..

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News