• 19:09
  • субота , 16-лютого-2019

Зимова першість Іршавщини стартує 10 лютого 2019 року

  • 06.02.2019
  • Перегляди 131
  • Коментарі 0

Днями  в іршавському Будинку дитячої творчості відбулося організаційне засідання з проведення розіграшу Зимової першості Іршавського району з футболу 2019 року.

Бажання брати участь в змаганнях висловили керівники 11 клубів, з поміж яких традиційно двоє представників Виноградівщини (ФК “Боржавське” та ФК “Великі Ком’яти”). Отже, турнір знову матиме статус відкритого.

За територіальним принципом всіх учасників вирішено розбити на дві підгрупи : Східна (“верховинська”) група “А” цьогоріч змінить свою прописку з села Приборжавського ( стадіон якого буде резервним) до села Великого Раківця. До вже традиційної п’ятірки команд східної зони приєднається представник Виноградівщини – ФК “Боржавське”. Отже, склад групи “А” виглядить так :

“Будівельник” Приборжавське
“Боржава” Довге
ФК “Бронька”
“Брунцвик” Білки
ФК “Боржавське”
“Виноградар” Великий Раковець
Команди західної зони як і два роки назад позмагаються  на полі ДЮСШ м. Іршава. Цьогоріч вперше за останнє десятиліття у першості прийме участь чинний чемпіон району “Дружба” Дубрівка. Таким чином за вихід до півфіналу з групи “Б” вестимуть боротьбу наступні футбольні колективи :

“Шахтар” Ільниця
ФК “Сільце”
“Дружба” Дубрівка
ФК “Великі Ком’яти”
“ШОР” Іршава
За результатами п’яти турів буде сформовано півфінальні пари (по дві кращі команди з кожної групи), які між собою визначать фіналістів першості ( переможець групи “А” зіграє проти другої команди групи “Б”, відповідно переможець групи “Б” “побореться” з командою, яка посіла другу сходинку у групі “А”) 

Фінальний поєдинок та матч за третє місце заплановано провести на центральному стадіоні Іршавської ОТГ “Авангарді”. Резервним стадіоном визначено домашню арену ільницького”Шахтаря”.

Отже, до вашої уваги розклад матчів Зимової першості Іршавського району з футболу 2019 року:

Група “А”,  І тур, стадіон с. Великий Раковець,  10.02.2019 року

Будівельник” Приборжавське – “Виноградар” Великий Раковець, початок о 10:30 к.ч.
“Боржава” Довге – ФК “Боржавське”, початок о 12:00 к.ч.
ФК “Бронька” – “Бруцвик” Білки, початок о 13:30 к.ч.
Група “Б”,  І тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  10.02.2019 року

“ШОР” Іршава – ФК “Сільце”, початок о 12:00 к.ч.
ФК “Великі Ком’яти” – “Дружба” Дубрівка, початок о 13:30 к.ч., 
      вихідний “Шахтар” Ільниця

Група “А”,  ІІ тур, стадіон с. Великий Раковець,  17.02.2019 року

4. “Будівельник” Приборжавське – “Боржава” Довге, початок о 10:30 к.ч.
5. ФК “Боржавське” – ФК “Бронька”, початок 0 12:00 к.ч.
6. “Виноградар” Великий Раковець – “Брунцвик” Білки, початок о 13:30 к.ч.
Група “Б”,  ІІ тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  17.02.2019 року

3. “Дружба” Дубрівка – “ШОР” Іршава, початок о 12:00 к.ч.
4. ФК “Сільце” – “Шахтар” Ільниця, пачаток о 13:30 к.ч.
вихідний ФК “Великі Ком’яти”
Група “А”,  ІІІ тур, стадіон с. Великий Раковець,  24.02.2019 року

7. “Брунцвик” Білки – ФК “Боржавське”, початок о 10:30 к.ч.
8. “Боржава” Довге – “Виноградар” Великий Раковець, початок о 12:00 к.ч.
9. ФК “Бронька” – “Будівельник” Приборжавське, початок о 13:30 к.ч.
Група “Б”, ІІІ тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  24.02.2019 року

5. “Шахтар” Ільниця – “Дружба” Дубрівка, початок о 12:00 к.ч.
6. “ШОР” Іршава – ФК “Великі Ком’яти”, початок о 13:30 к.ч.
вихідний ФК “Сільце”
Група “А”,  IV тур, стадіон с. Великий Раковець,  03.03.2019 року

10. “Виноградар” Великий Раковець – ФК “Боржавське”, початок о 10:30 к.ч.
11. “Будівельник” Приборжавське – “Брунцвик” Білки, початок о 12:00 к.ч.
12. “Боржава” Довге – ФК “Бронька”, початок о 13:30 к.ч.
Група “Б”, IV тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  03.03.2019 року

7. ФК “Великі Ком’яти” – “Шахтар” Ільниця, початок о 12:00 к.ч.
8. “Дружба” Дубрівка – ФК “Сільце”, початок о 13:30 к.ч.
вихідний “ШОР” Іршава
     Група “А”,  V тур, стадіон с. Великий Раковець,  10.03.2019 року

13. ФК “Боржавське” – “Будівельник” Приборжавське, початок о 10:30 к.ч.
14. “Брунцвик” Білки – “Боржава” Довге, початок о 12:00 к.ч.
15. ФК “Бронька” – “Виноградар” Великий Раковець, початок о 13:30 к.ч.
   Група “Б”, V тур, стадіон ДЮСШ м. Іршава,  10.03.2019 року

9. ФК “Сільце” – ФК “Великі Ком’яти”, початок о 12:00 к.ч.
10. “Шахтар” Ільниця – “ШОР” Іршава, початок о 13:30 к.ч.
вихідний “Дружба” Дубрівка

ФФІ

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News