• 8:08 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

У Іршавських школах з понеділка оголошено карантин (Документ)

  • 2/1/2019
  • Перегляди 1996
  • Коментарі 0

Першого лютого в міській раді відбулася нарада з керівниками закладів освіти Іршавської ОТГ. Під час наради обговорили питання про стан захворюваності школярів і вихованців дитячих садків та доцільність призупинення освітнього процесу у закладах освіти громади.


Про поточну ситуацію щодо відвідування занять у освітніх навчальних закладах розповіла начальник відділу освіти Любов Сокач інформує Іршавська міськрада.

Згідно показників, які надали керівники закладів епідеміологічний поріг захворюваності станом на 1 лютого 2019 року перевищено у всіх школах міста. Якщо порівнювати з показниками за попередні дні, то кількість дітей які захворіли збільшилась.

Порадившись з директорами шкіл було прийнято рішення про оголошення карантину у школах міста Іршава з 4-го по 8-ме лютого включно, а якщо ситуація із захворюваністю не зміниться на краще, то карантин буде продовжено. На прийняття такого рішення також вплинуло і те, що значна захворюваність спостерігається і серед педагогів.

У школах с. Лоза та с. Собатин поки що карантин не оголошено, оскільки відсутність дітей по хворобі становить 10 %, а керівникам цих закладів дано доручення провести аналіз захворювання дітей і якщо станом на 4 лютого показник збільшиться, то карантинні заходи буде оголошено і в цих закладах.


У дитсадках карантин поки що не оголошено. Завідувачки отримали завдання ще раз проаналізувати кількість діток, які не відвідують заклади через хворобу та поспілкуватися з батьками і лише після аналізу всіх результатів можливе рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу. Також згідно наказу у всіх дитсадках буде проводитись обробка твердого та м’якого інвентарю з використанням дозволених дезинфікуючих засобів 1 раз наприкінці кожного дня, а вбиралень - 2 рази на день, щоденно проводити дезинфекцію приміщень бактерицидними лампами та систематично проводити інші заходи, затверджені Державними санітарними нормами і правилами

Присутні прийняли до уваги також і той факт, що з 4-го по 10-те лютого оголошено карантин та вимушені канікули у всіх закладах освіти Іршавського району.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News