• 12:35 PM
  • понеділок , 17-червня-2019

В Іршаві заплановано будівництво нової амбулаторії

  • 1/4/2019
  • Перегляди 1152
  • Коментарі 14

В Іршаві незабаром розпочнеться будівництво нової амбулаторії. На це з державного бюджету, за клопотанням Закарпатської облдержадміністрації, виділено  8 млн. 593 тис. 783 гривні субвенції на розвиток сільської медицини, з яких 500 тис. грн. заплановано на придбання спеціалізованого автомобіля для АЗПСМ Іршавської ОТГ, повідомляє Іршавська міськрада.

Відповідно до цього депутати Іршавської міської ради  прийняли програму «Співфінансування проектування і проведення робіт по будівництву амбулаторії загальної практики сімейної медицини в м. Іршава, Іршавського району в 2019 році», згідно якої у  бюджеті для співфінансування заплановано 809 тис. 400 грн., що становить 10 відсотків від зальної вартості будівництва.

Також на сесії було прийнято рішення про виділення земельної ділянки біля рай поліклініки для будівництва нової амбулаторії.

На даний час укладено відповідну угоду і в терміновому порядку ведеться виготовлення проектно-кошторисної документації.

Початок робіт планується розпочати у другому кварталі цього року.

Коментарі (14)
мигаль
1/10/2019 8:21:30 AM  |  IP: 31.41.88.***
іршавчанин добре пише ош старі корпусы в цинтрі розпродали усякым херам щи й комунальноє угнали бо типа буде аукціон хотя ужек давно ушитко рішено .а могли бы оті корпусы удремонтовати и была бы амбулатория .но так немош украсти много гроши видав та байлувуть стройити новоє
йовжі
1/9/2019 11:01:54 AM  |  IP: 95.134.230.***
До ЖОПИ задарніх грошей немае то наші податки може ти не робиш на державу та тобі задарні а як будеш старий то будеш у ЖОПІ
русин
1/9/2019 10:47:21 AM  |  IP: 37.53.159.***
ЗДОРОВИХ ЛЮДИ НИЄ (психічно) Є НЕОБСЛЕДОВАНІ......
Луна
1/9/2019 10:42:36 AM  |  IP: 37.52.105.***
Керівництво, до речі, там дуже нормальне. А Вам, якщо щось не подобається їдьте у Мікачево, чи Ужгород, а ще май ліпше у Мадяри - там вам і діагноз правильний покладуть і вилікують......Не захищаю нікого, та і до медицини ніякого відношення немаю. Це просто моя думка. Нашим людям, на жаль, ніко і ніколи не вгодить.....
ийой до луни
1/9/2019 8:09:06 AM  |  IP: 31.41.88.***
не дай боже аби ти у иршаві діагноз угадували, ліпше зразу змиритись, а ще ліпше в іншу лікарню звернутись.... При Рішкові(царство му небесне) порядок тримався в лікарнях та поліклініці, вто був лікар та КЕРІВНИК, а тепер,,,,,,,, мерзько у дворі стояти, не то шо удну заходити!!!яке керівництво - такий і порядок!!!!!
Жопа
1/8/2019 6:26:47 PM  |  IP: 193.142.219.***
Пана вам чеха пустелникам! Задарні гроші дала держава на амбулаторію а ви щи воєтите
Луна
1/8/2019 3:26:21 PM  |  IP: 37.52.105.***
Та ачий вам не угадали з діагнозом, шановний ийой???
Иршавчанин
1/8/2019 11:41:58 AM  |  IP: 46.211.47.***
Додаткове навчання не поможе.Баран лишиться бараном.То тоже пуста трата грошей.А из постройки украдуть 100%.
,,,
1/8/2019 10:59:52 AM  |  IP: 46.211.46.***
Нічого,Петя з коньом прийде,та построїть.Добромільському треба нерухомість.
іршавчанин
1/8/2019 10:08:46 AM  |  IP: 37.53.205.***
Старі лікарні купили всякі хери напроти стомат поліклініки а нову треба строіти бо з неі 30 процентів можна получити откат придумано ідеально

Prev12Next