• 4:45 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

Вільхівська ЗОШ шукає директора

  • 12/10/2018
  • Перегляди 1666
  • Коментарі 2

Вiдповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 25, 26 Закону України «Про освіту», рiшення районної ради вiд 11 жовтня 2018 № 385 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комуналъного закладу загальної середньої освiти Іршавської районної ради Закарпатської областi», на підставі листа відділу освіти райдержадміністрації від 17.10.2018 № 02-16/1151, враховуючи наявність вакантної посади директора КЗ «Вільхівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Іршавської районної ради Закарпатської області, з метою публiчного i прозорого добору кандидатури на вакантну посаду директора, Іршавська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Вільхівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Іршавської районної ради Закарпатської області, повідомляє Іршавський районний відділ освіти 


Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.


Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи; - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); - дві фотокартки розміром 4 х 6 см; - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; - копію реєстраційного номера облікової картки платника податків; - копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста); - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; - довідку про відсутність судимості; - мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості. Зазначенi документи подаютъся до районної ради впродовж 25 календарних днiв з дня опублікування оголошення на веб-сайтах районної ради та відділу освіти райдержадміністрації про проведення конкурсу: з 07 грудня 2018 року по 26 грудня 2018 року до 17.00 к.ч. за адресою: 90100, м. Іршава, пл.. Народна, 3.


Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: 10 січня 2019 року об 10.30 к.ч. за адресою: 90100, м. Іршава, пл.. Народна, 3. каб.___ , Іршавська районна рада Конкурсний відбір складається з таких етапів: - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (20 календарних днів); - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів); - проведення конкурсного відбору: 1 етап - письмове тестування, яке триває 60 хв.; 2 етап - ситуаційне завдання, для вирішення якого дається 30 хвилин; 3 етап – відкрита презентація щодо перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. - визначення переможця конкурсу; - оприлюднення результатів конкурсу. Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визначає конкурс таким, що не відбувся.


Нагадаємо, що минулого року у Вільхівці розгорівся скандал за посаду директора школи. Більше про конфлікт читайте за посиланням.

Теги:
Коментарі (2)
цікаво...
12/12/2018 12:01:53 AM  |  IP: 31.41.88.***
наша райрада май пуста в цілій державі.У всіх уже конкурси пройшли,а йсі,знавучи про конфлікт навколо посади,дотипирь спали?
Учителька
12/10/2018 9:40:32 PM  |  IP: 37.53.206.***
Випрвте лексичну помику: вакансія означає вільна посада

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News