• 19:52
  • середа , 23-січня-2019

Проблемні пологи на Іршавщині. Коментарі сторін (відео)

  • 06.12.2018
  • Перегляди 9890
  • Коментарі 52

Вчора бурхливе обговорення у соцмережі викликала новина про проблемні пологи у Іршавському пологовому будинку.


Породілля з Імстичова стверджує: її малюку зламали ніжку під час кесаревого розтину. Лікарі кажуть: травмувалася дитина ще в утробі.


Через дві години після кесарево, родичі помітили що маля не рухає однією іжкою. Після рентгену тало ясно - зламана ніжка. Мама дитину ще не бачила, вона все ще у пологовому реабілітуєься після кесарево, дитина у Мукачівській обласній лкарні.


Створено відповідну комісію, яка перевірить всі факти. Персонал від роботи ще не відсторонено.


Більше у сюжеті журналістів телеканалу Сіріус:



Теги:
Коментарі (52)
пішта
19.01.2019 6:20:50  |  IP: 46.211.25.***
та чим закінчилась ця історія ?
наказали того дохтора?
Чи так як усе дохтори праві а жінка не права бо много скакала коли була беременна .
митровці
10.01.2019 0:44:05  |  IP: 46.211.119.***
юрку з різдвом христовим.
будь чесний.
До митровці
29.12.2018 12:39:06  |  IP: 31.41.94.***
Ти напевно з якоїсь тайги або джунглів «митровці», коли так лиш вмієш висловлюватися! Тягнув та вломив, Боже, тягнуть теля від корови і то не все, а тебе тоже лиш утягли та щось переломили!!! Дітей народжують, а кого як, то залежить від випадку кожної породілі особисто та від Бога!!! А то, що він казав на камеру одне, а жінці інше то ти не показав докази абсолютно ніякі. Якщо винуватий, нехай несе відповідальність, я нікого тут не возволичую, окрім породіль!!!!
митровці
27.12.2018 0:36:19  |  IP: 46.211.112.***
пак ти читачко із цього синини такого порядного робиш. пак казав жоні сам ош тягнув та вломив бо вивать такоє а на камиру каже ош уродженоє ся такоє з переломом родило. так мав би уже якоєсь достоєнство уповісти ош як ото на самому ділі било а не дурноє говорити на камеру. перед жонов ся убачити.
А то нет пана рубати бо я великий дохтор та всьо порішаву.
никай бо дорішаш.
Пацієнтка
18.12.2018 11:00:28  |  IP: 46.211.67.***
Шановні обливачі лише брудом, до вас пишу!!! Рік назад мене кесерили в Іршавській лікарні, пан Сенина, свідомо поїхала в цю лікарню, бо повірте, всюди є свої +та - і кожен буде вихваляти те, де було лише добре, а погане виллє на показ, не можу навіть вихвалити жодну з лікарень мого вибору, бо в м.Хуст жахіть було набагато більше, а правоту ніхто не довів, в Мукачево так само, і у вашому славнозвісному Удгороді гріхів повний букет, Іршава не безгрішна, але подумайте логічно, якби ми знали де впадемо, то підклали би собі подушку, це такий випадок! Сенинові не дала ні копія, бо чекала, чи попросить, нііііі, не просив, платила лиш за медикаменти!!! І не гнобіть в кого яке авто, бо уе не ваша справа, а моліть Бога, що маєте, те що маєте, бо в когось в того нема!!!!! А якщо вина є, доведуть, якщо ні, покриють, це такий світ, а ми з ним боротися безсилі!!!! Всім добра!!!
Імя
12.12.2018 7:33:39  |  IP: 178.43.201.***
Які документи треба зібрати, щоб почати справу проти лікаря в разі, якщо його дії при пологах призвели до травмування дитини чи матері?

Щоб почати кримінальне провадження, достатньо у місцевий відділ поліції подати заяву про вчинене.

До заяви потрібно додати копії медичних документів (історії вагітності та пологів, медичної карти новонародженого тощо) або хоча б їх частину (виписки про новонародженого, карти початкової / реанімаційної допомоги, історія пологів, листок лікарських призначень та інші), з яких буде видно, що заявник та/або його дитина перебуваючи на лікуванні у конкретному закладі охорони здоров’я отримали травми.
йосип
11.12.2018 22:36:05  |  IP: 46.211.25.***
но чуйся сякоє пак правду чиляди пишуть ош на зарплату порядний дохтор Сенина машину собі купив за 30 тис дол. може такоє бити нияк им собі не можу порахувати ош які у них там європейські зарплати.
Чи вто я вже одсталий от жизні ош у нас такі зарплати юо у нашого дохтора у лисичові лиш 3000 гр. тай кошарка грибів як добре укол дасть.
До ...."""
11.12.2018 8:46:57  |  IP: 193.142.219.***
У тому і вся суть, чи є гроші чи немає (як ви пишете: "хтось і з грошима не може народити) все зависить від Бога, а лікарі тільки нам помагають. Ну, тоді незнаю... Таке враження ніби про різних лікарів говоримо. Бажаю Вам здоров'я! Допобачення!
...""""
11.12.2018 1:57:32  |  IP: 46.135.85.***
Знаєте шановна "@" . Дякувати Богу що ви змогли народити всіх трьох своїх дітей без грошей, і що вони народилися здорові. А хтось з грошима не може і одне дитя родити. А цей ваш лікар ставлення до людей має дуже різне, коли жінка лежить в палаті а він робить обхід, спитаючи породіллю в кого вона народжує., він почує не свої ініціали то навіть не пороведе огляд належним чином. А те що вина його недоказана, нажаль ніколи і небуде доведена. Тому що , в нас немає независимої комісії з перевірки діяльності лікаря. І на превеликий жаль корупція на першому місці, а від цього така велика безвідповідальнвсть.
До Єви
10.12.2018 20:11:27  |  IP: 193.142.219.***
Ас не Ас, поклала перший попавший символ)))) А у тебе так бачу запас слів великий:))