• 10:50
  • четвер , 13-грудня-2018

Проблемні пологи на Іршавщині. Коментарі сторін (відео)

  • 06.12.2018
  • Перегляди 8975
  • Коментарі 47

Вчора бурхливе обговорення у соцмережі викликала новина про проблемні пологи у Іршавському пологовому будинку.


Породілля з Імстичова стверджує: її малюку зламали ніжку під час кесаревого розтину. Лікарі кажуть: травмувалася дитина ще в утробі.


Через дві години після кесарево, родичі помітили що маля не рухає однією іжкою. Після рентгену тало ясно - зламана ніжка. Мама дитину ще не бачила, вона все ще у пологовому реабілітуєься після кесарево, дитина у Мукачівській обласній лкарні.


Створено відповідну комісію, яка перевірить всі факти. Персонал від роботи ще не відсторонено.


Більше у сюжеті журналістів телеканалу Сіріус:



Теги:
Коментарі (47)
Імя
12.12.2018 07:33:39  |  IP: 178.43.201.***
Які документи треба зібрати, щоб почати справу проти лікаря в разі, якщо його дії при пологах призвели до травмування дитини чи матері?

Щоб почати кримінальне провадження, достатньо у місцевий відділ поліції подати заяву про вчинене.

До заяви потрібно додати копії медичних документів (історії вагітності та пологів, медичної карти новонародженого тощо) або хоча б їх частину (виписки про новонародженого, карти початкової / реанімаційної допомоги, історія пологів, листок лікарських призначень та інші), з яких буде видно, що заявник та/або його дитина перебуваючи на лікуванні у конкретному закладі охорони здоров’я отримали травми.
йосип
11.12.2018 22:36:05  |  IP: 46.211.25.***
но чуйся сякоє пак правду чиляди пишуть ош на зарплату порядний дохтор Сенина машину собі купив за 30 тис дол. може такоє бити нияк им собі не можу порахувати ош які у них там європейські зарплати.
Чи вто я вже одсталий от жизні ош у нас такі зарплати юо у нашого дохтора у лисичові лиш 3000 гр. тай кошарка грибів як добре укол дасть.
До ...."""
11.12.2018 08:46:57  |  IP: 193.142.219.***
У тому і вся суть, чи є гроші чи немає (як ви пишете: "хтось і з грошима не може народити) все зависить від Бога, а лікарі тільки нам помагають. Ну, тоді незнаю... Таке враження ніби про різних лікарів говоримо. Бажаю Вам здоров'я! Допобачення!
...""""
11.12.2018 01:57:32  |  IP: 46.135.85.***
Знаєте шановна "@" . Дякувати Богу що ви змогли народити всіх трьох своїх дітей без грошей, і що вони народилися здорові. А хтось з грошима не може і одне дитя родити. А цей ваш лікар ставлення до людей має дуже різне, коли жінка лежить в палаті а він робить обхід, спитаючи породіллю в кого вона народжує., він почує не свої ініціали то навіть не пороведе огляд належним чином. А те що вина його недоказана, нажаль ніколи і небуде доведена. Тому що , в нас немає независимої комісії з перевірки діяльності лікаря. І на превеликий жаль корупція на першому місці, а від цього така велика безвідповідальнвсть.
До Єви
10.12.2018 20:11:27  |  IP: 193.142.219.***
Ас не Ас, поклала перший попавший символ)))) А у тебе так бачу запас слів великий:))
Читачка
10.12.2018 12:17:55  |  IP: 37.52.143.***
Підтримую Васю, все правильно сказав!!!!!
Читачка
10.12.2018 12:17:06  |  IP: 37.52.143.***
Я, Петре, розумна. А ти йди повчися 10 років, як мінімум, знайди роботу, получи досвід (операції, допомога, нічні дежурства і т.д.) та стань за операційний стіл......та видно буде .... А плитку можна і перекласти.
Єва
10.12.2018 11:51:22  |  IP: 193.142.219.***
As
Єва