• 1:23 AM
  • п'ятниця , 29-травня-2020

Цифра дня: 339 тис.грн. вдалося зібрати для онкохворих дітей Іршавщини

  • 12/3/2018
  • Перегляди 827
  • Коментарі 0

Благодійна акція «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» вкотре об'єднала навколо себе небайдужим людей в районі.


Як завжди, на підсумковому благодійному концерті у районному будинку культури відбулось відбиття підсумків благодійної акції, спрямованої на підтримку онкохворих діток нашого району.


Акція проходила на території всього району, кожен бажаючий міг долучитися до неї.Ініціатор акції- Юрій Буряс, а не зважаючи на хвилювання і небайдужість всіх, хто долучився до доброї справи, вдалося зібрати рекордну суму : 339 000 грн.


Це ще раз доводить, що зусилля були немарними, і такі роботи вкрай потрібні, особливо тим дванадцяти діткам нашого району, які щоденно ведуть мужню боротьбу зі страшним недугом.Всю суму було порівну розподілено між ними (по 28250 грн.) і вручено того ж вечора.


Для всіх присутніх виступали на сцені діти з хореографічними та вокальними номерами, а гостем свята став Іван Пилипець.Організатри дякують від всього серця висловити щиру вдячність всім-всім хто не пройшов осторонь: Іршавській міськраді об'єднаної територіальної громади, райдержадміністрації, райраді, колективу Іршавського МЦПО, освітнім закладам нашого району, лікарням, приватним підприємцям і меценатам, релігійним установам різних конфесій, кожній добрій людині і дитині, які відгукнулись на чуже лихо, народному депутату Павлу Балозі та обласному депутату Петру Добромільському. Дякують також кондитеру Юрію Блажину, який вже традиційно передає на підтримку акції всі отримані кошти за продаж тістечок і окремо готує для діток солодкі презенти. 


Фото: Іршавська мр

Irshava-news.com 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News