• 7:35 AM
  • неділя , 21-квітня-2019

Спортсмени СК “САМУРАЙ” везуть нагороди з кубку України з годзю-рю карате

  • 11/28/2018
  • Перегляди 437
  • Коментарі 0

З 23 по 25 листопада 2018 р. в приміщенні ГРК «АЙВЕНГО» м. Рівне проходив XVIII кубок України з годзю-рю карате та кобудо. 

Як розповідають у Іршавському СК "Самурай" участь у даному заході прийняло 42 спортивні клуби (650 спортсменів) із 18 областей України. Змагання проводились в таких видах : Ката ренгокай, ката годзю-рю, ката кобудо, ката командне, шобу куміте, рікумі дзю та ірікумі – го.

Приємною несподіванкою під час відкриття змагань стало вручення дипломів “за вдосконалене виконання техніки Годзю-рю Карате, продемонстроване на 19-му Чемпіонаті Європи з годзю-рю карате EGKF у м. Майя (Португалія) у розділі командне ката” Президентом Федерації Джундокан України Кусій В.М. спортсменам спортивного клубу “Самурай” м. Іршава (Баран Вадим, Буряк Дмитро та Костик Андріан), які на відкритті показовим номером вразили глядачів та зірвали шквал оплесків від присутніх.

Збірну Закарпатської області представляли 22 спортсмени спортивного клубу “Самурай” м. Іршава.
Попри велику конкуренцію наші спортсмени вражаюче виступили, виборовши між 42-ма спортивними клубами 2-ге загально командне місце та 2-ге з 18 областей України.

Переможцями турніру стали спортсмени Одеської області, на 3-му місці команда господарів — Рівненська область.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News