-
27.11.2018
-
2342
-
11
Останні декілька днів у районі як і в країні проходять бурхливо. Напружена ситуація в Азовському морі, запроваджено військовий стан, та обурення законами #8487 та #8488.
Іршавська міська та районні ради звернулися до керівництва країни з проханням про відміну Законів які викликали суспільний резонанс, в народі закон про «євробляхи» Закон №8487, №8488 та впровадження законів, що дадуть змогу українцям розмитнювати автомобілі за доступними цінами. Ці закони викликали значний резонанс.
Сьогодні ці питання також розглянула Іршавська районна рада.
Однак є ще два питання які розглядали ради, Іршавська міська звернулися до керівництва країни з питанням зниження ціни на газ, а районна узаконила своїм рішенням встановлення червоно-чорного стягу на будівлі Іршавської районної ради.
Іршавські мітингувальники досягли своєї мети і після себе акуратно прибрали площу. Однак автори нарисів на будівлі міськради не знайшлися, тому за ними перефарбовували стіни працівники КП "ТеплоМісто".


