• 7:50 AM
  • неділя , 21-квітня-2019

"Пересічку" скасовано. Що робити васникам "євроблях"

  • 11/25/2018
  • Перегляди 1457
  • Коментарі 0

25 листопада набули чинності закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

У суботу вказані закони були опубліковані у газеті "Голос України".

У прес-службі ДФС повідомили, що починаючи з 25 листопада громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами країни, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому, митні платежі не повертаються.

Тобто, громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких авто на митну територію України з метою вільного обігу", - йдеться у повідомленні. Таким чином, якщо резидент планує здійснити перетин митного кордону України на авто з іноземною реєстрацією і повернутися після 00.00 годин 25 листопада, то сплата митних платежів або грошової застави є обов‘язковою.

Таким чином випливає наступне: режим транзиту 5/10 днів скасовано.

Веезти машину на єврономерах в Україну нерозмитненим і без фінансового гарантування можна тепер тільки у двох випадках:

- Якщо и нерезидент – тобто наявність громадянства іншої країни, або постійного консульського обліку за кордоном;

- наявність тимчасового консульського обліку за кордоном, який дає право перебувати 60 днів протягом року на такому автомобілі. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News