• 8:13 PM
  • субота , 20-квітня-2019

На Іршавщині не допускатимуть до навчання дітей у яких немає прививки проти кору

  • 11/5/2018
  • Перегляди 472
  • Коментарі 0

Станом на 2 листопада 2018 року  всього по району захворіло 78 чол. в т.ч. 61 чол. до 17 років, особливо в с. Білки, на сьогодні захворіло 45 чол., в тому числі 41 дитина віком до 17 років, 4 чоловік віком 18-64 роки.

 Заступник головного лікаря по охороні дитинства та материнства КНП ІЦПМД Степан Сукович  наголосив, у зв’язку з тим, що кількість дітей хворих на кір в ЗОШ- І-ІІІ ст. № 1 с. Білки збільшується, то необхідно дотримуватись відповідних правил, не допускати до навчання дітей у яких немає прививки проти кору.

Зазачається, що згідно рекомендації комісії з питань ТЕБ та НС РДА видано наказ начальника відділу освіти райдержадміністрації про дотримання відповідних правил усіма освітніми закладами. Що стосується учнів які не мають прививки від кору, вони повинні бути на особливому контролі. Також запропонувала провести загальношкільні батьківські збори, метою проведення   роз’яснювальної роботи серед батьків, про необхідність вакцинаціїю, повідомляють у Іршавській РДА.

Керівникам загально-освітніх закладів району:

1. для запобігання зростанню захворюваності на кір, не допускати до навчання дітей у яких немає прививки проти кору; 
2. провести загальношкільні батьківські збори , для проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності прививки від кору на збори запросити фахівців відділу охорони здоров’я райдержадміністрації та фахівців Іршавської  районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», 
3. фахівцям Іршавської  районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», відділу охорони здоров’я, відділу освіти райдержадміністрації спільно з КНП ІЦПМД вести контроль за станом захворюваності на кір у дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх закладах району, при необхідності вживати відповідні заходи.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News