• 8:08 PM
  • субота , 20-квітня-2019

На Іршавщині 125 випадків керування авто напідпитку з початку року

  • 11/3/2018
  • Перегляди 283
  • Коментарі 8

За останні 10 місяців поточного року працівники патрульної поліції Закарпаття зловили 1096 водіїв, за керування в стані алкогольного сп’яніння. 

В трійці лідерів Хустщина — 128 випадків, Іршавщина —125 випадків та Тячівщина — 124 випадки.

Найменше п'яних за кермом – на Воловеччині, де з початку року зафіксовано всього 24 таких правопорушення.

Штраф за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння складає від 10200 до 40800 гривень з позбавлення права керування та можливим вилученням транспортного засобу.

Теги:
Коментарі (8)
Ваня
11/9/2018 9:43:36 AM  |  IP: 37.58.5.***
Ті ко за рульом п'є то доходи тоже, лише кітьбимти менти складали постанову на каждого кого сперли на підпитку та таких водіїв булоби намного менше бо рас попався штраф і права забрали а другий рас закрилиби на 3 роки та водій 10 рас подумав би чи сідати на підпитку за рульом. А так всі відчувавуть вседозволеність бо впевнені що за 200? поїдуть дале. І винні у сьому на 90%мусора шкури продажні за долар матір продалиби свою.
До Вані
11/8/2018 11:32:31 PM  |  IP: 193.142.219.***
А на щот того, що складати протокол на всіх алкашів - то правильно, согласен!!!
До Вані
11/8/2018 11:29:42 PM  |  IP: 193.142.219.***
Так я не про поліцейських запитав, а про дітваків )))) називаймо вже всіх своїми "іменами".Чи тот п'яниця який найде біди комусь тай собі та великий "молодець"
До Вані
11/8/2018 11:26:24 PM  |  IP: 193.142.219.***
Так я не про поліцейських запитав, а про дітваків)))
Ваня
11/7/2018 1:17:48 PM  |  IP: 151.236.226.***
Тут не в назві справа вони для мене пси і будуть псами поки не почнуть робити нормально свою роботу і складати постанови на всіх хто порушив. А вони зазвичай спершу пропонують всім на місці розібратися без писанини, і тільки якщо грошей в людини зразу нема то тоді вони пишуть постанову. А є ?? ?? ?? то іди сміло катайся далі. І як інакше їх потім називати захисники порядку чи все-таки ПСИ???
Ваня
11/7/2018 1:17:33 PM  |  IP: 151.236.226.***
Тут не в назві справа вони для мене пси і будуть псами поки не почнуть робити нормально свою роботу і складати постанови на всіх хто порушив. А вони зазвичай спершу пропонують всім на місці розібратися без писанини, і тільки якщо грошей в людини зразу нема то тоді вони пишуть постанову. А є ?? ?? ?? то іди сміло катайся далі. І як інакше їх потім називати захисники порядку чи все-таки ПСИ???
До Вані
11/7/2018 12:06:26 PM  |  IP: 193.142.219.***
А як назвати п'яних дітваків, кіть поліцейських називаєте "псами"?! Що так ласкаво "пяні дітваки"?!
Ваня
11/6/2018 1:33:23 PM  |  IP: 151.236.227.***
Сміло можна множити на 3 бо наші пси в погонах на місці май люблять рішати з п'яними дітваками.

Prev1Next