• 14:41
  • середа , 21-листопада-2018

На Іршавщині 125 випадків керування авто напідпитку з початку року

  • 03.11.2018
  • Перегляди 270
  • Коментарі 8

За останні 10 місяців поточного року працівники патрульної поліції Закарпаття зловили 1096 водіїв, за керування в стані алкогольного сп’яніння. 

В трійці лідерів Хустщина — 128 випадків, Іршавщина —125 випадків та Тячівщина — 124 випадки.

Найменше п'яних за кермом – на Воловеччині, де з початку року зафіксовано всього 24 таких правопорушення.

Штраф за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння складає від 10200 до 40800 гривень з позбавлення права керування та можливим вилученням транспортного засобу.

Теги:
Коментарі (8)
Ваня
09.11.2018 09:43:36  |  IP: 37.58.5.***
Ті ко за рульом п'є то доходи тоже, лише кітьбимти менти складали постанову на каждого кого сперли на підпитку та таких водіїв булоби намного менше бо рас попався штраф і права забрали а другий рас закрилиби на 3 роки та водій 10 рас подумав би чи сідати на підпитку за рульом. А так всі відчувавуть вседозволеність бо впевнені що за 200? поїдуть дале. І винні у сьому на 90%мусора шкури продажні за долар матір продалиби свою.
До Вані
08.11.2018 23:32:31  |  IP: 193.142.219.***
А на щот того, що складати протокол на всіх алкашів - то правильно, согласен!!!
До Вані
08.11.2018 23:29:42  |  IP: 193.142.219.***
Так я не про поліцейських запитав, а про дітваків )))) називаймо вже всіх своїми "іменами".Чи тот п'яниця який найде біди комусь тай собі та великий "молодець"
До Вані
08.11.2018 23:26:24  |  IP: 193.142.219.***
Так я не про поліцейських запитав, а про дітваків)))
Ваня
07.11.2018 13:17:48  |  IP: 151.236.226.***
Тут не в назві справа вони для мене пси і будуть псами поки не почнуть робити нормально свою роботу і складати постанови на всіх хто порушив. А вони зазвичай спершу пропонують всім на місці розібратися без писанини, і тільки якщо грошей в людини зразу нема то тоді вони пишуть постанову. А є ?? ?? ?? то іди сміло катайся далі. І як інакше їх потім називати захисники порядку чи все-таки ПСИ???
Ваня
07.11.2018 13:17:33  |  IP: 151.236.226.***
Тут не в назві справа вони для мене пси і будуть псами поки не почнуть робити нормально свою роботу і складати постанови на всіх хто порушив. А вони зазвичай спершу пропонують всім на місці розібратися без писанини, і тільки якщо грошей в людини зразу нема то тоді вони пишуть постанову. А є ?? ?? ?? то іди сміло катайся далі. І як інакше їх потім називати захисники порядку чи все-таки ПСИ???
До Вані
07.11.2018 12:06:26  |  IP: 193.142.219.***
А як назвати п'яних дітваків, кіть поліцейських називаєте "псами"?! Що так ласкаво "пяні дітваки"?!
Ваня
06.11.2018 13:33:23  |  IP: 151.236.227.***
Сміло можна множити на 3 бо наші пси в погонах на місці май люблять рішати з п'яними дітваками.

Prev1Next