• 4:53 PM
  • вівторок , 20-серпня-2019

Вільна екскурсія. Іршавчанам розповіли про минуле міста (Відео)

  • 10/9/2018
  • Перегляди 503
  • Коментарі 1

Минулого року в Іршаві була започаткована традиція проводити один раз на місяць вільну екскурсію. Щоразу відвідувачам розповідають унікальні історичні факти з життя міста та району.

Першу вільну екскурсію провів професор Ужгородського Національного університету та туризмознавець Федір Шандор. Наступні вільні екскурсії в Іршаві проводили Світлинець Андрій - директор історико-краєзнавчого музею та екскурсовод Штефаньо Михайло.

Читайте також: "Федір Шандор провів відкриту екскурсію Іршавою"

Протягом року на вільних екскурсіях іршавчанам розповіли про рід Ілошваїв, які заснували місто, історію розвитку освіти, як з'явились сакури в Іршаві, про долю Іршави в часи Карпатської України та підпільну діяльність Української повстанської армії. Як жилось іршавчанам в період Чехословаччини. До Дня св.Валентина містянам розповіли про романтичну Іршаву.
В неділю, 7 жовтня в рамках святкування Дня міста була проведена  вільна екскурсія. Провів її Світлинець Андрій Андрійович. Він в деталях розповів про минуле Іршави. Екскурсію провели у оновленому сквері.
Про що розповідав Андрій Андрійович під час екскурсії, можете подивитись у нашому відео.Irshava News.com

Коментарі (1)
вв
10/14/2018 8:15:23 PM  |  IP: 31.41.94.***
7-5 2

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News