• 15:54
  • вівторок , 16-жовтня-2018

До бази "Миротворця" потрапили Іршавські депутати (докази)

  • 09.10.2018
  • Перегляди 687
  • Коментарі 11

Центр «Миротворець» — неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Завданням центру є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру та злагоди в Україні. В своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам терористичної та сепаратистської діяльності на території України.

Центр працює в партнерстві з СБУ, Генштабом ЗСУ, МВС України, Державною прикордонною Службою та Державною пенітенціарною Службою.

Після так званого "паспортного сканалу" де на відео відзнято як українці отримують паспорт громадянина Угорщини та складають присягу на Закарпатті активізува свою роботу центр "Миротворець".

З повним списком осіб які потрапили до "чистилища" можна ознайомитися за посиланням.

За два тижні до списку потрапили десятки депутатів разних рад та міст. Не оминула участь і іршавчан. Так до списку потрапили Йосип Маланка (депутат Іршавської районної ради) та Віктор Товстий (депутат Іршавської міської ради). Додатково у списку числяться ще з десяток іршавчан. 

Товстий Віктор Васильович



Маланка Йосип Іванович



Осуський Сергій Йосипович



Марущинець Василь Васильович



Зейкан Віталій Іванович



Калинич Іван Дмитрович



Завадський Іван Валерійович




Король Іван Михайлович



Пензеник Віталій Іванович




Панасюк Оксана Василівна


Коментарі (11)
Пак свуй
11.10.2018 23:02:02  |  IP: 89.102.26.***
Привіт
Пак свуй
11.10.2018 23:01:22  |  IP: 89.102.26.***
Можете народ простий дьоргати за паспорти айбо після того як покажуть по нац. Телебаченню як Петю шоколадного тай Кличка тупого тай дальшу велику купу політиків притягнуть за ісю статтю. А так дайте покуй, дайте спокуйно жити, матірь вам у душу
іван
11.10.2018 22:39:45  |  IP: 194.60.77.***
коли одні воюють за Україну другі дають присягу на вірність другів державі....дале требувуть ищи субсидію.....діти їхні учаться задар.....а уни хочуть бути "білими людьми"? А што ти зробив для України ? Я робив лиш до того часу коли мене чех зазвідав " ти робиш на мою державу,а твою державу ко пуднимати буде"? Прийде час коли ти ще за незароблену пінзію войовати будеш.І діти без няня уростуть но завто мадярпас буде в жебі......типу я майрозумний...
Пак ісе я
11.10.2018 20:30:47  |  IP: 78.102.199.***
Шановний чененик, кажете що як раби обрабляєме європейців, а ви особисто згідні платити людині котра у вас працює, європейські гроші? Чи ви скажете ош ачий ісе не Європа, на 50 грн. та достати)
Заробітчанин
10.10.2018 21:41:28  |  IP: 89.24.223.***
Тоже треба си зробити мадярськый паспорт, обы ги білый чоловік робити в чехах. Бо заєбало, перебачте, фурт робити візы.
Іршавчанин
10.10.2018 21:23:25  |  IP: 31.41.94.***
Доки ви будете обговорювати своїх друзів близьких що вони вибрали ще щось то порядку не буде
Чененик
10.10.2018 18:21:23  |  IP: 178.151.180.***
Все вірно "Миротворець" опублікував,хто має подвійне громадянство то він є автоматично дводушний і немає ніякої любові та поваги до своєї Держави у якій народився та виріс та і далі проживає,він підтримує іншу держававу,такі люди є потенційними ворогами,і всі добре знають яка у нас у краї ситуація з мадярами,такі люди мають бути ізольовані вони є вороги і це факт.І непотрібно Україну в чомусь обвинувачувати,всі хитро мудрі їздите як раби обробляєте європейців,та будьте ви людьми,наведіть у себе дома в Україні порядок,зробіть собі своїм близьким гідне життя у себе дома,це все залежить від вас самих,а не што дала вам Держава.
йовжі
10.10.2018 16:30:39  |  IP: 95.134.230.***
А чому тут немає теперішнього голови РДА мову украінську не вивчив хотя паспорт у нього украінський працюе не на іршавщину а на москаля
Пак ісе я