• 10:29 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Любов Микита презентувала свій творчий доробок в рідній Іршаві (Фото)

  • 10/8/2018
  • Перегляди 1073
  • Коментарі 0

Такий цікавий захід, як персональна виставка проходить у нашому закладі часто, адже працюють у нас творчі, талановиті педагоги. І, недаремно, відкриття такого дійства саме сьогодні – в День освітян. Традиція започаткована давно. Її мета сприяти творчій самореалізації керівників гуртків художнього профілю серед широкого загалу Іршавчан.


У теплий сонячний день, 5 жовтня, представила свої роботи талановита, загадкова, непередбачувана, творча мисткиня – Микита Любов Борисівна. Любов Микита – Член національної спілки художників України, керівник «народної» студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія», керівник гуртка-методист, педагог, яка неодноразово представляла свої твори, яка вже більше 20 років працює з дітками у нашому закладі, наділена професійними педагогічними якостями колега та, звичайно, мама, дружина, бабуся.


Експозицію персональної ювілейної виставки складають чудові різножанрові твори образотворчого мистецтва.
Майстриня пензля та кольору – так можна було б назвати Любов Борисівну, демонструє високий рівень живопису, хист та своє творче зростання. Адже виставка розгорнута в залі Іршавського МЦПО, де і простежується через картини ріст художниці. Починаючи від різножанрового натюрморту, портрету, пейзажного живопису з використанням різних технік - це і пастель, темперні фарби, колега переходить і зупиняється на краєвидах таких експресивних, яскравих, контрастних як і сама художниця. Саме через свої колоритні роботи розкривається її стан, її неповторність. Вона за свій життєвий шлях виробила, знайшла свою манеру письма, свій почерк. Через що її роботи є впізнавані. Приїхала в наш край і полюбила його. І ця любов, ця енергія прослідковується в живописі Любові Микити.


Приємні враження, щирість, відкритість, гармонію – порив до життя викликають її твори. Ця вдала гра кольорів: холодні з гарячими; світлі, яскраві з приглушеними, цей контраст – ніби конфлікт, суперечність з суспільством, з собою, який виникає мабуть у всіх творчих особистостей та передається в полотнах. Вона мов палітра – завжди яскрава, таємнича, насичена відтінками, що і робить її особливою.

На урочисте відкриття зібралося багато освітян, почесних гостей, друзів, колег, які прийшли привітати Любов Борисівну, познайомитися з її творчістю та поділитися враженнями від її полотен. Серед них: очільник міста - Степан Бобик, начальник міського відділу освіти - Любов Сокач, начальник відділу культури – Олена Ісак, її колеги, художник – Василь Філеш, настоятель православного Петро-Павлівського храму – отець Василій та інші.


Цінуємо Вашу творчість Любов Борисівна, пишаємось Вами. Ви родзинка не тільки нашого закладу, а й всього мальовничого Іршавського краю. Дякуємо, що поділилися своєю творчістю. Нехай енергетика цього святкового дня та приємні враження від виставки дадуть вам позитивний заряд на весь рік і надихають Вас до створення нових шедеврів мистецтва.
Автор Alena Dvorak

Фото: Іршавський міський Центр позашкільної освіти та irshava-news.com


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News