• 7:27 PM
  • четвер , 18-квітня-2019

Іршавчан вчили, як розпочати власну справу у сільському туризмі (Фото)

  • 9/13/2018
  • Перегляди 229
  • Коментарі 1

Європа у кожному селі. З таким девізом розпочався семінар із "сільського" туризму в Іршаві. Присутнім розповіли, як розпочати сільський туризм

Спікерами семінар-навчання за темою: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”  виступили: Пранничук Богдан - голова Закарпатської обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні; Горішевський Павло - голова Івано-Франківської обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Руслана Кривенкова - старший викладач кафедри туризму ДВНЗ "Ужгородський національний університет".

Експерти в галузі сільського туризму розповіли про правові підстави надання послуг сільськими садибами та надали рекомендації про організацію, планування роботи власниками сільських садиб та навели приклади успішної діяльності сільських садиб Карпатського регіону.

Семінар відбувся за сприяння Управління  туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації та Закарпатської обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

По закінченню семінару головний спеціаліст відділу маркетингу туристичної діяльності управління туризму та курортів Дзембас Татяна Василівна вручила всім присутнім сертифікати.







Irshava News.com


Коментарі (1)
Хм
9/13/2018 10:04:55 PM  |  IP: 88.146.224.***
Туризм .... україна - інші країни, вто є сила

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News