• 12:45 AM
  • понеділок , 2-жовтня-2023

Іршавчанам пропонують новий метод оздоровлення

  • 9/10/2018
  • Перегляди 479
  • Коментарі 0

Компанія AIN’A – це відомий у всьому світі бренд охорони здоров’я. Компанія Південної Кореї більше 20 років займається розробкою медичного обладнання з метою підвищити життєвий цикл до 100 років. Ціль  компанії – турбота про здоров’я, красу  та їжу людини. У 2013році сконструювали СМАРТРОН – апарат, у якому поєднані нові технології західної і східної медицини.

 Смартрон за допомогою імпульсно-хвильової дії на тіло і рефлекторної зони стоп і рук  значно поліпшує і встановлює роботу нервової системи, що в свою чергу зміцнює імунітет організму .

Поліпшує кровообіг, веде до поліпшення кровотоку нервових центрів і периферичних нервових утворень.
Поліпшує насичення тканини, органів і нервової системи киснем.
Встановлює провідність імпульсів по нерву.
Встановлює рефлекторний зв'язок між корою головного мозку, м’язами, внутрішніми органами і судинами.
Ліквідує застійні і запальні процеси, знімає блоки, спазми.
Нормалізує сон, підвищує стресостійкість.
Піднімає життєвий тонус, організм заряджається енергією, піднімається настрій людини.

Інфрачервоні хвилі Смартрона глибоко проникають в тіло за рахунок чого прискорюється кровообіг і збільшується метаболізм( обмін речовин), який в свою чергу укріпляє імунну систему організму. 

В нашому тілі постійно циркулює життєва енергія (МЕРИДІАНИ). Дякуючи нешкідливому і ефективному впливу хвиль на наші меридіани (42 пари меридіанів) встановлюється порушення систем організму. Тобто ця дія Смартрон є «ІГЛОРЕФЛЕКСОТЕРАПІЄЮ» ( дія на акупунктурні точки організму) Смартрон не діє на окремі зони організму , він діє зразу на весь організм – бо це є одне ціле і все  взаємопов’язане. Смартрон  є заміною ходьби босоніж – 1 година процедур – хадьба босоніж 30-40 км. Смартрон є заміною спорту: 1 година процедур – 5-7 годин фітнес залу. В Смартроні є 7 різних режимів, які направлені на індивідуальні потреби організму:
D 1 -  розщеплення жиру ( холестеринові бляшки в судинах: профілактика інсульту і інфаркту, убирання жиру в області живота, бедер і целюліту)
D 2  - укріпляє м’язи за рахунок скручування і скорочування м’язів ( грижі, остеохондроз , протрузії   , радикуліт, сколіоз у дітей, пахові грижі після травм).
D 3 - очищення лімфи і крові організму ( вирішує проблеми з тиском (гіпо- або гіпертонія) ,сахарний діабет, варикоз, тромбофлебіт, після інфаркту, геморой, міома, кіста, аденома, мігрень, мастопатія, імпотенція чоловіків, фрігідність жінок).
D 4 – регулювання нервів ( укріпляє і тонізує атрофіруваті і нетреновані м’язи , встановлює функцію  сечостатевої системи, укріпляє зв’язки і внутрішні м’язи, встановлює гормональний цикл, проблеми з маткою і дітородними органами).
Авто – циклічне повторювання програм D 1.2.3.4  релакс.
Релакс – режим зняття болю.  М’яко діє на нерви  і глибокі тканини, знімає напругу, защемлення і біль . 
Режим LED терапії ( світлодіодна терапія), тобто, клітини організму поглинають спектр тільки корисних променів сонця. Встановлюється фотосинтез і фагоцитоз. Утворюються нові капіляри, виробляється окис азоту ( зменшується окислення крові, регенерація нових клітин, укріпляє імунітет, вбиває паразитів, знімає любе внутрішнє запалення, профілактика раку. LED терапія не має протипоказань,  ним можуть користуватися діти з народження з будь-якими патологіями і люди різного віку. Дія LED терапії прискорює будь-яке лікування мінімум на 40 %.

Гарантуємо Вам якісні і результативні процедури:
Курс 10 процедур ( по 1 год – 1 процедура ) -1500 грн -для дорослих
Діти до 5 років по 75 грн за 30хв, від 5 років по 100 грн за 40-45 хв.
11 і 12 процедура безкоштовно!!!Або можна погодинно!!!

Чекаємо Вас за адресою: 
м. Іршава, вул. Локоти, буд 3 (напроти магазину «Принц» в приміщенні 1 поверх магазину-ательє)

Звертайтеся за тел: +380685076726 ЛЕНА

на правах реклами

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News