• 1:50 PM
  • середа , 19-січня-2022

В школах Іршавської ОТГ проводяться ремонті роботи

  • 8/24/2018
  • Перегляди 515
  • Коментарі 2

Щоб навчання діток Іршавської громади  проходило у комфортних умовах, у школах завершується проведення ремонтних робіт.  Хоча не все задумане вдається виконати, але робота в даному напрямку ведеться значна.
   
У ЗОШ № 1 встановлено 5 енергозберігаючих вікон на першому поверсі, зроблено ремонт та пофарбовано підлогу у спортзалі та актовому залі, зроблено косметичний ремонт у всіх класних приміщеннях, оформлено методичний кабінет, викладено плитку у фойє школи, встановлено жалюзі у трьох класних приміщеннях та методкабінеті, придбано 6 столів для учительської, закуплено 45 комплектів учнівських парт (столи, стільці), оформлено бардюрною плиткою клумбу та пофарбовано фундамент.   У ЗОШ № 2 зроблено повну реконструкцію сан вузлів. У вбиральнях встановлені нові раковини, стіни облаштовані новою плиткою, зроблені перегородки туалетних кабінок та встановлено двері. Також проведено косметичний ремонт коридорів та класних приміщень, замінено світильники у класах та коридорах на енергозберігаючі.
   
У Гімназії зроблено поточний ремонт класних приміщень, проведено заміну панелей у класах, у одному з них проведено заміну лінолеуму, встановлено панелі у корпусі початкового навчання, оформлено корпус початкового навчання для Нової української школи. У зв’язку з затримкою оформлення дозвільної документації затримались роботи по реконструкції вбиралень. Але є домовленість з підрядником, що у найближчий термін ремонт санвузлів буде проведено.
   
У ЗОШ с. Лоза проведено поточний ремонт водяного опалення, поточний ремонт  класних приміщень, ремонт меблів, ремонт та шліфування панелей, локальний ремонт покрівлі.
   
У ЗОШ с. Собатин проведено поточний ремонт класних приміщень, ремонт стелі, покраска та ремонт споруд ігрового майданчика та огорожі, заміна лінолеуму в класних приміщеннях.
   
Розпочато поточні ремонти пішохідних доріжок та внутрішніх доріг у середній школі № 2 та Гімназії, а до кінця тижня планується провести поточний ремонт огорожі цих закладів. 

Іршавська міська рада

Коментарі (2)
іршава
8/27/2018 9:54:17 AM  |  IP: 95.134.198.***
Це случайно не народний депутат Павлик заплатив краску а ще з дітей зібрали наскільки відомо обладнання а саме парти доски платяться з субвенсіі з Киева виділяються постійно дотепер усе робилося так же і ніхто не викладав в інтернет Бобик уже достав своім піаром
Ийой
8/26/2018 8:01:27 AM  |  IP: 31.41.88.***
Понтується влада батьківськими грошима, шо здирають добровільно примусово працівники школи.....і ділять више, списуючи при цьому кошти держскарбниці.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News