• 9:48 PM
  • понеділок , 22-липня-2019

Життя присвячене танцю. Студія сучасного танцю Be Free

  • 8/21/2018
  • Перегляди 1153
  • Коментарі 0

Вже сім років поспіль у Іршаві існує хореографічна студія сучасного танцю, засновником і керівником якої є Звенислава Чорнак.

Хоч відносно молода студія,  але за роки свого існування впевнено завоювала прихильників як в Україні так і за кордоном, про що говорять сотні нагород які прикрашають стіни танцювального залу, та ще чимала купа чекає на своє обрамлення.Читайте також:

Історія


У пошуках чогось нового у 2012 році було покладено початок Be Free. Перший набір був невеличкий, але бажання працювати, досягати нові вершини взяло своє. Орендований невеликий танцювальний зал, щоденні репетиції дали свій результат. Студія поповнювалась новими учасниками, а бажання створювати якісні та сучасні танці зростало.Читайте також:

Справжність та щирість у танці


Кожна дитина, яка приходить до колективу вносить щось своє. Студія Be Free ніби велика родина, у якої всі емоції і переживання проживаються спільно. Підготовка до виступу – ніби ритуал, де відточують найменшу деталь, кожен штрих, кожну малесеньку дрібничку костюма, щоденно і наполегливо протягом декількох тижнів, відшліфовують кожен рух. Авторство костюмів належить самій Звениславі, так само як і оплата їх створення, і не важливо чи це група з 5 дітей, чи 20. В цьому і полягає родзинка студії – унікальність, неповторність та професіоналізм.Діти обожнюють танці. Хтось зв’язує свою подальшу долю з хореографією, хтось проносить це як хобі протягом всього життя. Читайте також:

Конкурси


Конкурс – це виклик, до якого потрібно бути готовим по максимуму. За час існування студії сучасного танцю Be Free діти вибороли сотні нагород на Всеукраїнських та Міжнародних чемпіонатах, конкурсах та змаганнях. Не менше показових виступів, як у рідному місті так за межами. Кожного сезону діти беруть учать у різноманітних фестивалях, і що досить приємно, навіть закордоном.  Об’їздили Європу, збираються в Грузію, та ще чимало планів на майбутнє


фото: Звенислава Чорнак

irshava-news.com

Теги:
be
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News