• 3:50 PM
  • п'ятниця , 24-травня-2019

Синявка в межах міста та Іршавка у с.Заріччя небезпечні для купання

  • 7/25/2018
  • Перегляди 1151
  • Коментарі 0

Оновлений перелік місць, де не рекомендовано купатися, опублікувало сьогодні, 25 липня, Міністерство охорони здоров’я України. У переліку – 139 українських пляжів, 10 із них – на Закарпатті.

до переліку потрапили чотири місця на річці Латориця в Мукачеві, на річці Уж  забрудненими вважаються тепер чотири ділянки: “Залив” у м. Перечин і місце для купання “Дичка” в с. Ворочеве Перечинського району, а також дві ділянки у Великому Березному – на вул. Борканюка і в урочищі “Серцьова”, передає М-студіо.

У переліку місць, де перевищено рівень кишкової палички, залишається річка Синявка в межах міста Іршава та річка Іршавка у селі Заріччя.

Як відомо, купання у воді, забрудненій лактопозитивною кишковою паличкою, загрожує здоров’ю. Серед імовірних наслідків можуть бути кишково-шлункові розлади, діарея, гастроентерит, а в окремих випадках, особливо у дітей – менінгіт.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News