• 9:49 PM
  • понеділок , 22-липня-2019

Іршавчани на Кубку світу з Годзю-рю Карате та Кобудо здобули призові місця

  • 7/10/2018
  • Перегляди 677
  • Коментарі 0

­З 6 по 8липня 2018 року в Одеському Палаці Спорту відбувся 10 Кубок світу з Годзю-рю  Карате та Кобудо ( World Cup Goju – Ryu Karate & Kobudo) .

Участь у заході брало більше 800 учасників  з 15країн світу , серед яких спортсмени з Індії, Азербайджану, Словаччини, Японії та інші.

Закарпатську область у складі збірної України представляв спортивний клуб «Самурай»  м. Іршава, а саме : Балега Ірина, Баран Вадим, Барані Артур, Буряк Дмитро, Буряк Михайло,Данканич Павло, Костик Андріан та Куцик Артем.

На заході були присутні почесні гості, такі як :

·       Юкіо Куньйоші – керівник асоціації Кіоші та старший викладач Хонбу Додзьо Кочінда, Окінава.

·       Войтович Я.В – заступник міністра молоді та спорту України.

·       Кусій В.М – президент федерації Джундокан України.

Змагання проходили за правилами WUKF у таких розділах як Шобу – Куміте ( поєдинки по традиційним правилам карате),Ката ( комплекс формальних вправ) , Ката – Кобудо ( комплекс формальних вправ з холодною зброєю ) , Ірікумі – Дзю та Ірікумі - Го ( розділ фул контактних поєдинків з боротьбою ) .

В перший день відбувалася індивідуальна ката, командна ката, ката кобудо та шобу – куміте ,де наші спортсмени показали свою майстерність та здобули перемоги.

Наступного дня відбувалися поєдинки в категоріях Ірікумі – Дзю та Ірікумі – Го, де також юні Іршавчани показали силудуху та витримку до боротьби з сильними суперниками, після чого отримали заслужені медалі.

Підводячи підсумки  спортсмени СК « Самурай » м.Іршава здобули :  одинадцять золотих медалей, чотири срібні та дві бронзові. Також призери  були нагороджені цінними кубками та дипломами.

Іршавчани вкотре показали відмінний результат на змаганнях такого масштабного рівня , завдяки наполегливій праці та професійній майстерності тренера СК « Самурай » Бровдій В.Ю . Бажаємо юним спортсменам Іршавщини подальших успіхів у змаганнях та нових перемог.


 

Антоніна Костик

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News