• 12:15 AM
  • четвер , 2-грудня-2021

Учні Довжанської ЗОШ втілюють в життя три масштабні проекти

  • 7/7/2018
  • Перегляди 892
  • Коментарі 0

Учні Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст. приймають участь в українсько-словацькому проекті «Активний громадянин – ефективна влада», мета якого є покращення ефективності державного управління та громадянського суспільства в Україні.

Одним із кінцевих результатів є молоді люди з якісною громадянською освітою, готові до безпосередньої громадської участі в реальному житті (розроблений громадський проект) та громадському лідерству.

У проекті приймає участь 9 учнів віком 14-15 років (4 дівчаток і 5 хлопців). Вони згрупувалися в три команди і самостійно обрали проекти для реалізації, які є важливі для громади села.

Команда дівчат «MAKQueens» (Марина, Анастасія, Крістіна) вирішили створити вуличний спорт майданчик. Щоб незалежно від віку та статків кожен зміг займатися тренуваннями і бути здоровими. За плануванням має бути виділено 4 зони: 

- зони workout (турники,бруси); - зона важкої атлетики; - подіум для занять йогою, фітнесом чи танцями; - дитяча спортивна зона.

Тепер дівчата домовились із сільським головою В.Симканичем щодо виділення території. Проводять постійні консультації із представниками руху workout про правильне розташування основних елементів, перекладин, брусів. На даний момент займаються організацією сільської ярмарки щодо залучення фінансової підтримки та інформуванням жителів села. 

Дедлайн дівчата для себе визначили кінець вересня.Команда «Соколи» (хлопці) визначили пріоритетом підвищення туристичної привабливості Довгого. Для цього вони розділили заходи на 3 етапи. Першим є «Операція-екологізація», який буде полягати в розробці і реалізації стенду «Туристичні родзинки Довгого. Карта», в створенні відпочинкової зони біля Довжанського ЛМГ (там є невелика липова алея): установка лавочок і смітників; висадка дерев, проведенні толоки.

Майбутні кроки: 
створення сайту «Еко контроль Довгого», де будуть зазначено місця сміттєзвалищ і визначатися та організовуватися для їх ліквідації;
створення віртуальних подорожей Довжанським замком-палацом Телекі.

Команда «Стронг» хочуть створити «Довге Хаб - простір розвитку». Це місце, де діти молодь зможуть спілкуватися, креативити, досліджувати, навчатися, генерувати ідеї.

Передбачається перегляд док. фільмів, проведення воркшопів та майстеркласів – одним словом коворкінг.

На даний момент є виділене приміщення, яке потребує капітального ремонту. Йде підготовка для подання проекту на краудфандингову платформу GoFundEd для подальшого забезпечення хабу технікою. Меблі будуть виготовлятися із піддонів (палет).

Але для втілення всіх задумів діти потребують і вашої допомоги. Тому прийняли рішення провести ярмарку, у с.Довге, 15 липня, в неділю, біля сільського клубу.


Для тих, хто хоче зробити власний внесок для реалізації мрії дітей є банківська карта:
ПриватБанк 4149 4991 1170 4563 (Іван Левко).

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News