• 5:38 PM
  • вівторок , 20-серпня-2019

Найкращі учні Іршавського району за підсумками ЗНО отримали нагороди

  • 7/2/2018
  • Перегляди 821
  • Коментарі 0

Сьогодні проведена довгоочікувана зустріч з найкращими учнями Іршавського району, які за підсумками всіх предметів зі ЗНО набрали найвищі бали. За святковим обідом обговорено ряд проблемних питань розвитку підростаючого покоління.

Таку новину повідомив депутат обласної ради Петро Добромільський. "Молодь надзвичайно талановита, різнобічно розвинута та впевнено дивиться в майбутнє. Кожен з них унікальний, має своє бачення розвитку краю, країни. Впевнено можу сказати, що вони наша надія та опора, люди з якими Україна матиме процвітання та мир.

З великим задоволенням вручив обіцяні наророди Савко Ольга Петрівна, Сочка Петро Ярославович, Зовдун Яна-Каріна Юріївна, Семак Богдан Іванович та Половка Олександр Михайлович з Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. , Фірка Інна Василівна з Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Юріна Марія Василівна з Осійської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Федора Потушняка, Бобир Антоніна Валентинівна з Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ст., Фущич Наталія Сергіївна з Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею та Шевера Наталія Михайлівна з Лисичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Додатково проведу нагородження учнів Іршавської ОТГ, адже після проведення реформи, ми не стали віддаленіше, а навпаки повинні гуртуватися задля процвітання.", - написав Петро Добромільський у Фейсбуці.

Додатково повідомляється, що окремо будуть нагороджені учні Іршавської ОТГ.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News