• 11:36 AM
  • понеділок , 17-червня-2019

Учень з Довгого став фіналістом всеукраїнського конкурсу з моделювання розумних пристроїв

  • 5/21/2018
  • Перегляди 726
  • Коментарі 0

17 травня 2018 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України проходив фінал конкурсу з моделювання «розумних» пристроїв “STEAM House”. Учні шукали відповіді на питання, як ощадливо використовувати питну воду та сонячну енергію, допомогти людям з вадами зору та зменшити ризики зсувів землі, а також пропонували рішення по створенню «smart»-пристроїв (запрограмовані на виконання однієї або кількох функцій електронні автоматизовані пристрої з елементами штучного інтелекту, що можуть бути частиною «розумного» будинку, господарства, виробництва або інтернет речей).

Організатори поділили конкурс на дві категорії: для дітей віком 12-14 років (молодша група) та дітей віком 15-17 років (старша група).

Загалом надійшло близько 100 заявок з описом Smart-проектів від учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Після розгляду пропозицій, журі відібрало 10 проектів, які й вийшли у фінал. Учасниками змагань стали школярі з Києва, Дніпра, Харкова, Горішніх Плавнів, Закарпаття, Южноукраїнська та Сум.

У фінал конкурсу вийшов учень 6-го класу Довжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іршавського району Закарпатської області Юрій Роман із проектом “Smart Class”.

Як розповіла нашому виданню наставник Юрія Галина Левко, його проект Smart Class, складався із 4 гаджетів (пристроїв помічників): клімат-контроль, автотінь, автополив квітів і метеостанція.

Клімат-контроль в залежності від показників температури і вологості включає-виключає вентилятор(охолоджує) або/і зволожувач повітря, автотінь: закриває відкриває жалюзі від показників фоторезистора + керування пультом.

Основна ідея Смарт класу: створити комфортні умови для навчання, щоб все працювало автоматично. Дані гаджети побудовані на мікроконтролері Arduino UNO і різних датчиках, сенсорах, моторах

Юра посів почесне 7-ме місце і якості приз отримав Action-камеру ThiEYE T5. Ще більшою несподіванкою став подарунок для школи від фірми MTI (MTI Division of IT Distribution) – інтерактивна дошка MOLYBoard.

Організаторами конкурсу виступили ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «ІТ-Інтегратор», ТОВ «Видавничий дім «Освіта».

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News