• 5:51 PM
  • вівторок , 22-вересня-2020

На Іршавщині прокуратура вимагає повернути "стрельбище" вартістю 500 тис грн із чужого незаконного володіння державі

  • 4/22/2018
  • Перегляди 383
  • Коментарі 0

Хустська місцева прокуратура звернулася з позовною заявою до Іршавського районного суду в інтересах держави в особі Закарпатської ОДА про визнання наказів Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області недійсними та витребування земельної ділянки, яка надана для розміщення стрілкового тиру, із чужого незаконного володіння.

Право постійного користування землею посвідчувалось державним актом, який видано Іршавською райрадою на підставі рішення Закарпатської обласної ради.

Крім того, на цих 0,45 га знаходиться будівля стрілкового тиру, який вже тривалий час використовують місцеві правоохоронці.

Проте, рішенням ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області всупереч вимог Земельного кодексу України, прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки без зміни цільового призначення.

Відтак прокуратура, вимагає в суді визнати накази Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області недійсними, витребувати земельну ділянку  вартістю  майже 500 тис грн із чужого незаконного володіння та повернути  державі.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News