• 11:48 AM
  • неділя , 24-січня-2021

"Очі пророчі". В Ужгороді відкрили виставку картин Адальберта Ерделі (Фото)

  • 4/11/2018
  • Перегляди 507
  • Коментарі 0

11 квітня в художньому салоні «Артпро» відкрилась виставка рисунків Адальберта Ерделі з блокнотної колекції Михайла Мейсароша. Виставка називається «Очі пророчі, або Адальберт Ерделі-Гриць: Гозоментем».

Експозиція складатиметься з 23-25 рисунків (саржів) Адальберта Ерделі, які ревно зберігала дружина Адальберта Магдалина, і 10-12 фото, які хоч і лаконічно, але яскраво оповідатимуть про життєвий шлях знакового подружжя.Виставку відкрили Володимир Ньорба та Михайло Мейсарош."Я завжди дивувався, як митець по-різному малював очі: одні – штрихами, другі – цятками, треті – лініями, четверті – кружечками, п’яті – хрестиком, шості – мовби еклектично, сьомі – бозна-як, - ділиться враженнями організатор виставки Михайло Мийсарош. - Відтак на виставці глядач матиме змогу побачити як «Очі пророчі», так і «Невидимі очі», «Бальзаківські очі», «Кокетливі очі», «Охочі очі», «Солодкі очі», «Очка чорні, як терен», «Очі очкарика», «Рахуючі очі». І навіть «Очі війни». Ваші душевні струни також торкнуть «Угорські очі», «Русинські очі», «Українські очі», «Словацькі очі», «Єврейські очі» і «Російські очі». Гадаю, вас не залишать байдужими «Очі Шандора та Ернеста», а може, й одне свідоцтво про право власності Михайла та Ілони Ерделі, себто батьків митця."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В Ужгороді пройдуть “Ерделівські читання”Інформація з соцмереж
Фото Irshava News.com


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News