• 23:31
  • неділя , 24-березня-2019

Іршавські поліцейські розмовляли зі школярами про булінг

  • 06.04.2018
  • Перегляди 219
  • Коментарі 0

До Великораковецької загальноосвітньої школи 1-3ступенів завітали поліцейські Іршавського відділення поліції. Полісмени обговорили тему насильства та жорстокості серед учнів.

Інспектор ювенальної поліції Яна Горзов зустрілася з учнями Великораковецької школи. Цього разу темою розмови зі школярами став булінг. Присутні з’ясовували, з яких причин та за яких умов у колективі стають можливими прояви агресії, залякування чи цькування.

Учасники бесіди роздумовували, що необхідно робити тим, хто став свідком чи жертвою булінгу, як знайти шляхи виходу зі складних і напружених ситуацій в учнівському колективі.

Співрозмовники змоделювали ситуацію, коли насильство направлено на одну дитину. Присутні мали змогу проаналізувати ситуацію, зробити висновки і запропонувати свої варіанти вирішення умовного конфлікту, шукали відповіді на питання, як захистити себе та своїх друзів і не стати агресором.

Поліцейська запевнила школярів, що в разі необхідності діти можуть звертатись до неї, і разом знайти спільну мову з однокласниками, вчителями або батьками.


Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News