• 7:18 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

Область не дає коштів на ремонт центральної дороги у Іршаві

  • 4/6/2018
  • Перегляди 440
  • Коментарі 4

На цьому тижні в міськвиконком неодноразово надходили скарги і пропозиції щодо ямкового ремонту центральних доріг міста. Днями у міськраді відбулась нарада, на якій вирішували, що робити з аварійними шляхами  у місті. Стан, в якому вони знаходяться зараз - жахливий.
   
Дороги з 1 січня належать Закарпатській ОДА, якій  заплановано  на їх утримання і ремонт з державного бюджету майже 300 млн. грн. На жаль Іршаві з цього «пирога» не виділили ні копійки, хоча зруйнували ці дороги далеко не тільки жителі міста, - повідомляють у Іршавській міській раді.
   
На початку лютого Іршавська районна державна адміністрація замовила виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту доріг. Як ми вже писали, з початку обговорювався проект з включенням в нього і доріг Іршави, та з часом план зазнав змін. Як результат проект виготовляють виключно від знаку «Іршава» і в напрямку Ільниці, а домовленість про включення в нього центральних доріг міста зникла. Іршаву залишили сам на сам з проблемами центральних доріг.
   
У міськраді додають, що вже замовили проектну документацію на капремонт бруківкою ділянок від мосту до залізничного переїзду та готелю «Іршава», яка може бути виготовлена до червня цього року. А хоча б на аварійний поточний ремонт громада очікувала кошти з області.

Однак 20 лютого з’явилось розпорядження голови Іршавської РДА №73 "Про передачу районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які проходять територією Іршавської ОТГ у межах населених пунктів Іршавської ОТГ", та було надіслано до міськради акти на підпис про їх отримання.
   
Таким чином місту не залишають виходу, як власним коштом робити дороги, хоча субвенцію область на їх частковий ремонт отримає. У міськраді було прийнято рішення вишукувати фінансові ресурси для аварійного поточного ремонту вулиць Гагаріна, Білецька, Федорова, Шевченка і у середу вже розпочали ямковий ремонт від центрального мосту в напрямку Сільця.
   
Також було вирішено  направити листа голові Закарпатської ОДА з проханням виділити кошти для ремонту та утримання доріг у м. Іршава, с. Лоза та с. Собатин пропорційно до виділеної обласному бюджету субвенції з державного бюджету для реконструкції, утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Коментарі (4)
Вася
4/10/2018 9:40:32 AM  |  IP: 37.52.137.***
Ви необговорюйте дороги а починайте ремонтувати настало тепло не чекайте коли буде осінь тепер всі начнуть рішати хто має ремонт робити була нато зима
Небайдужий
4/6/2018 7:07:24 PM  |  IP: 95.134.51.***
А з чиєї ініціативи було внесено до проекту зміни про виключення з нього центральних іршавських вулиць???!????при тому, що саме Іршавська РДА замовник документації!!!!!
Небайдужий
4/6/2018 7:04:11 PM  |  IP: 95.134.51.***
А з чиєї ініціативи внесли зміни до проекту щодо виключення з нього центральних іршавських вулиць?!???
русин
4/6/2018 12:06:07 PM  |  IP: 94.178.67.***
Пан Бобик С.С. якщо Горіну не треба дороги в Іршаві то зробіть йому кабінет в Ільниці. Хай там штани
протирає у нас досить своїх ледарів.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News