• 22:30
  • субота , 21-квітня-2018

На Іршавщині знову обирають керівників за політичним вподобанням

  • 04.04.2018
  • Перегляди 666
  • Коментарі 10

Як відомо нашим читачам ,після створення ОТГ система позашкільної освіти  проходить стадію реформування. 

На етапі створення знаходяться  центр позашкільної освіти Іршавської об'єднаної територіальної громади та формується районний заклад позашкільної освіти, на останній сесії райради було призначено його керівника-Терпая І.І. 

Процес формування нового завжди непростий, тут багато факторів : приміщення та його прийом на баланс, матеріальна база з якою потрібно працювати та найголовніше - фахові кадри. 

Очікувалось, що заступниками керівника стануть колишні директори станції юних техніків та Районного будинку дитячої творчості, щоб курувати відповідні напрямки роботи та передати свій величезний досвід роботи. Однак, яким було здивування людей, коли стало відомо, що посаду керівника технічного напрямку, котрий мав  вести колишній директор СЮТ Бойко В.В. мають намір розподілити на дві півставки.

Ініціатива  виходить від депутатів політсили, представленої у райраді, котрі люблять проштовхувати своїх протеже на керівні посади в системі освіти. Так, ви не помилилися, мова йде про ту ж людину, котра була претендентом на крісло директора Вільхівської ЗОШ. 

Читачі певно пам'ятають, до якої соціальної напруги було доведене село та колектив школи, масові протести батьків, поїздки до губернатора, погрози зірвати навчальний процес. З великими проблемами ситуацію вдалося владнати керівництву відділу освіти та Іршавської райради.


З липня минулого року, як бачимо нічого не змінилося, бажання працювати на керівній посаді залишилося. Колектив звернувся до редакції з проханням втрутитися у ситуацію та не допустити такого  призначення. Адже це абсурд, як можна ділити ставки керівного складу, як буде розподілено між  особами  посадові обов'язки, а головне - відповідальність за результати роботи та прийняті рішення у разі такого призначення. 

Чому, до прикладу, не діляться навпіл посади голів їх радників? Невже бажання пристроювати потрібних людей переборює  здоровий глузд та для чого відбуваються постійні втручання у систему освіти? Кому вигідні такі політичні призначення та маніпуляції? 

Редакція буде слідкувати за розвитком подій та інформувати читачів.

Коментарі (10)
Ліля
13.04.2018 11:57:37  |  IP: 194.88.220.***
Йосипу краще б рот закрити бо може знову попасти на таких мужиків, що приїдуть до нього, хоча він завжди по міліції бігає, коли по морді за свої слова отримає,звичка така) Медсестри наші сміються, кожлі два роки страдає за Юлю)
Довге
10.04.2018 17:17:54  |  IP: 46.211.127.***
Тобі Йовшку мало наші фатьове писок набили изась пишеш паскунно людьом. Ваші злодії з юльчиної банди ще всьо накраденоє вернуть а сміхасся робите давно мовчавбись ліпше
Не байдужі
10.04.2018 14:52:54  |  IP: 194.0.157.***
Взагалі то Терпаю І.І. ніяких заступників навряд чи треба він і так справиться а ви старі пердуни ідіть уже на заслужеий відпочинок а не журіться кого бют продвигає кого треба того продвине а вас не спитає, Доста було задарь гроші брати і нич не робити.
Йосип
10.04.2018 08:01:58  |  IP: 194.60.77.***
Знову ця брехлива редакція пише свої дебільні статті. Г г г г г г. Запам"ятай чітко, я ж з вами говорю вашою мовою - Батьківщина впевнено іде до мети, спокійненько спостерігайте і не пищіть, барани. Тільки чекаю той час, коли Юлія Володимирівна стане президентом, а вона ним стане!!! От тоді ми поміняємо всіх керівників, і не тільки шкіл, в нас у кожному селі є свої люди, і вони мають керувати, і не тільки школами, а і районом!Бо теперішні єцуни його після революції розвалили!. Не за це я стояв у Іршаві на Майдані! А ви, бидло, і далі стійте в стойлі, скигліть і скаржтеся)) ОН як тихенько собі всі сидять по ніркам)) Правильну позицію ми вибрали! Стадо має прийняти вожака!
Ірина
06.04.2018 17:56:18  |  IP: 194.88.220.***
Ділки так дохазяйнували, що скоро і району не лишиться. Майже всі районні установи- тільки філії з інших районів. Ось там би показати бажання депутатів відстоювати інтереси людей. Так ні ж, це нікому не потрібно, там не заробиш нічого. Ділки правлять понад десять років,жодного підприємства, убиті дороги. Клоунська Гамора із п'янкою на весь район, ну і яйця мальовані-от весь розвиток. Хоч би вже накрадені гроші в нього вкладали, так ні-видоюють до краплі. За сором вже мовчу- тут у владі мода якась така пішла)) чом би Батьківщина відставала, дорогу своїм і молодим)
Марія Ю.
06.04.2018 15:50:53  |  IP: 77.111.245.***
Свою педагогічну діяльність почала в районній станції юних техніків, якою керував Бойко В.В. Це був мій старт, чудовий колектив, яким я пишаюсь і щаслива, що саме там я стала по-справжньому творчою, виконавчою, полюбила дітей. А зараз чую, що райСЮТ закривають. Схаменіться !!! Вам цього в майбутньому не пробачать наші діти. В нашій державі, на жаль, навчилися різного роду та масті ділки, дуже далекі від освіти, лише руйнувати. Щось реальне побудувати не можуть, нищать все, що колись було гордістю краю. МАЙБУТНЬОМУ ЛИШИМО ЛИШЕ РУЇНИ !!!
Міша
06.04.2018 08:14:04  |  IP: 194.60.77.***
Ці орли вже дуже розійшлися, не знаю, де дивиться голова, невже Батьківщина має завжди лізти у кадрові призначення? Мабуть, скоро вибори, тому так і стараються.
Ірино, яка ганьба? Вони інакше і не вміють, а коли люди почнуть висловлювати своє невдоволення, то сховаються за спини будь кого, і чекатимуть, чим справа скінчиться, як це і було у Вільхівці, тіки винуватий сам народ, бо мовчить. А вільхівчани молодці, відстояли свою думку!
Ірина
05.04.2018 14:39:33  |  IP: 194.88.220.***
Здається, в нашому районі ніколи нічого не зміниться. Спостерігаю за цими методами вже більше десяти років, так же було і в перше Петрове пришестя- проштовхування своїх людей на потрібні посади, директорки шкіл, начальники управлінь. Люди,вам не ганьба??? Згадати тільки, що робилося в залі райради у вересні, коли тут справедливо виступали батьки, де ви намагалися всадити в крісло директорки свою протеже. Як до людини- не маю ніяких претензій, але методи, якими це робиться, ламаючи всіх через коліно-від них аж верне, воняє за кілометр. Схаменіться, майте ганьбу хоч якусь!! Бо на ваших протеже вже крісел в районі не хватає.
Вільхівка
04.04.2018 21:57:53  |  IP: 31.41.88.***
На її візьме пан Половка до себе радником
Віра
04.04.2018 17:56:42  |  IP: 46.211.117.***
Не мають ніякої ганьби, просовують ту свою кадру де тільки можуть! Мало їм було Вільхівки, наші батьки то зі школи повиганяли ! Най Петро її у фею візьме робити, справиться!

Prev1Next