• 09:43
  • понеділок , 25-березня-2019

У міськраді обговорили пропозиції облаштування велоплощадок

  • 13.03.2018
  • Перегляди 330
  • Коментарі 0

Як ми вже повідомляли, у Іршаві планують облаштувати велозону для велосипедистів. 

У неділю відбулась коротка зустріч з керівництвом міста. 
 
Раніше, до міської ради звернувся депутат від політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Віталій Собко з проханням при реконструкції паркових зон, створити можливість тренуватися і велосипедистам. За тиждень до ідеї створення велосипедної зони підключились юні велосипедисти, які організувались для зустрічі з керівництвом міста і надали самостійно розроблені схеми розташування конструкцій.
 
Як інформують у міськраді, заступник міського голови Олександр Куртинець вивчатиме питання облаштування конструкцій згідно з запропонованим планом від юнаків. У неділю він разом з молоддю оглянули можливі площадки розміщення велозони, попередньо обговорили перспективи та безпосередньо в міському парку вивчили можливості встановлення відповідних споруд.
   
Спільно було досягнуто домовленість, що молодь опрацює всі варіанти розміщення, кількість і форму конструкцій та внесе конкретні пропозиції міськвиконкому. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News