• 10:36
  • неділя , 17-лютого-2019

КП "Тепло-місто" придбало нову техніку

  • 03.03.2018
  • Перегляди 351
  • Коментарі 1

Не зважаючи на труднощі та  відмову у фінансуванні з державного дорожнього фонду та ДФРР, Іршавська ОТГ все ж почала робити перші самостійні кроки - на цьому тижні  придбала вкрай необхідний для роботи комунального підприємства "Тепло Місто" багатофункціональний  трактор  МТЗ 82.1. повідомляє Іршавська міськрада.
       
Придбання машини трохи розтягнулось в часі, адже купівля проводилась з дотриманням всіх вимог законодавства – через систему Прозоро. Після завершення торгів пройшли перевірку, і от днями в Іршаву було доставлено новий багатофункціональний транспорт.

Однією з його переваг є те, що ця техніка може виконувати роботу будь-якої складності за допомогою навісного обладнання. Додатково планується докупити  щітку для підмітання, відвал для чистки снігу, пристрій для розсипання соляної суміші та, що дуже важливо, навісне екскаваторне обладнання.
     
Незважаючи на штучні перепони депутатський корпус та міськвиконком намагається робити все можливе для виконання плану соціально-економічного розвитку ОТГ.

Коментарі (1)
Іршава
03.03.2018 19:23:05  |  IP: 194.60.77.***
Може хоч так будуть у Іршаві сніг чистити ,бо сьогодні лиш комунальники з лопатами бігали,а дороги ніхто і не кивав.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News