• 10:35
  • неділя , 17-лютого-2019

Не тільки без земель, але й без доріг. ОТГ отримала ще один "подарунок"

  • 15.02.2018
  • Перегляди 681
  • Коментарі 0

 Як виявляється зробили для містян не тільки в земельному питанні, а й в питанні ремонту доріг.
     
Офіційно РДА повідомляє наступне:" ДП « Українським державним інститутом з проектування об??єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» виготовляється проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту автомобільних доріг Кушниця-Лисичево і Брід – Чорний Потік-Загаття, які найближчим часом буде направлено на державну експертизу. Цим же інститутом проведено обстеження дороги Іршава-Ільниця-Білки-В.Раковець-Вільхівка, на яку теж буде виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг. Також проведено обстеження дороги Берегово-Кам'янське та готується виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту ділянки дороги Хмільник-Кам'янське, що буде профінансовано за рахунок коштів обласного бюджету."

Читайте також:

Но тепер! РДА починає ремонтувати дороги в районі


Першочергово були наміри замовити виготовлення проектно-кошторисної документації, щодо ремонту дороги від центру міста до сіл Ільниця-Осій-Білки. Однак з невідомих причин, плани зазнали змін, і проектанти у минулу п’ятницю  приступили до роботи зовсім по інакшому – почали здійснювати заміри від дорожнього знаку Іршава (біля АТП), а не від центру міста. Хоча місто давало згоду на оплату своєї частини дорожнього проекту, а центральні дороги все ще належать до ОДА, - повідомляють у міській раді.

Читайте також:

Кому розпоряджатись землею навколо ОТГ?

         
Очевидно, що мова йде про невиділення коштів на капремонт центральних доріг в межах ОТГ і виключенням з розробки проекту власники самоусуваються від проблем цих доріг і в результаті передадуть їх у підпорядкування Іршавської ОТГ в існуючому жахливому стані. Зрозуміло, що такий розподіл не принесе користі ні РДА, ні ОТГ.
       
Водночас викликає подив таке розмежування дороги, адже щоб доїхати до Ільниці потрібно ж перетнути і місто.  А 90 відсотків транзитного транспорту не належать жителям міста. Чому Ільницю і решту сіл включено в проект, а Іршаву викинуто?
     
Всі згодні – дороги потребують капітального ремонту адже аварійний стан центральних  доріг міста  та в с. Лоза не критикував лише лінивий. Колишній власник Облавтодор, відписував міськраді, що дороги дійсно в аварійному стані і розпочнуть  ремонт в с. Лоза з появою коштів, потім що клопотатиме перед ОДА про виділення фінансування у 2018 році. Але як бачимо, нажаль  все закінчується обіцянками.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News