• 11:05
  • середа , 23-січня-2019

Через запровадження карантину працівники позашкільних та дошкільних установ отримають меншу зарплату

  • 08.02.2018
  • Перегляди 583
  • Коментарі 2

У перерві навчального процесу дві сторони. З позитивного - це дасть змогу зупинити розповсюдження захворювання. Але водночас від переривання навчального процесу страждають працюючі батьки, у яких нема на кого залишити дітей і керівники гуртків , яким внаслідок карантину зменшать заробітню плату. 

Згідно чинного законодавства, стаття 113 п.1 КЗпП України «Час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).»  

При тому, що багато хто залежний від йтак не високих зарплат, на руки отримають ще менше. Між освітянами виникає обурення, що як в час коли ціни на все зростають, за енергоносії в зимовий період потрібно сплачувати ще більше,  як прожити до наступної зарплати?

Порушення законодавства у даному випадку, зі зменшенням заробітньої плати, у період надзвичайного стану немає. Однак питання викликає чимале обурення.

Попередньо карантин повинен завершитись 11 лютого. Наказ про перерву у навчальному процесі ухвалила комісія 25 січня.


Коментарі (2)
бюджетник
09.02.2018 10:41:39  |  IP: 46.200.55.***
В Іршавському районі голова і заступники прийшли в район керувати для того аби на іршавчанан економити на газові на зарплаті шановні корівники району ви тут для того аби збільшувати поступлення в бюджет створювати робочі місьця а не скорочувати і обмежквати людей у зарпалаті неможете керувати допобачення ідьте до свого злодія ПОРОШЕНКА це таке в нас життя ПО-НОВОМУ люди будуть збиратия і кидати вас в мусорні баки ще нехватало підняти ціни на газ і знову будуть горіти шини Порошенко обіцяв на виборах що за півроку адміністрацій не буде люди ви докіть будете терпіти і дивитися на цю махновщину?
юрист
08.02.2018 15:35:19  |  IP: 194.0.157.***
подавайте в суд у статті записано не нижче а не чітко 2/3, а в наказі не аргуметовано чому 2/3, це авсурд черговий обман з боку влади освітяни страйкуйте проти такої оплати

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News